Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
22096475875ecb034268.png

ZPUE S.A. JAKO CZĘŚĆ GRUPY KORONEA PARTNEREM TARGÓW ENEX

11 stycznia 2017
ZPUE S.A. – spółka aktywnie działająca w sektorze elektroenergetycznym wraz z Targami Kielce jest inicjatorem pierwszego w Polsce Inkubatora Elektroenergetycznego

Oficjalnie ZPUE S.A. spółka wchodząca w skład Grupy Koronea dołączyła do grona parterów Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX, które od 1 do 2 marca odbędą się w Targach Kielce.

ZPUE S.A. skupia spółki działające w sektorze elektroenergetycznym. W Europie ostrzegana, jako dostawca kompleksowy i komplementarny. Oferują rozwiązania dla energetyki tworząc nową jakość na rynku.

Spółka została zaproszona do współpracy w stworzeniu pierwszego w Polsce Inkubatora Elektroenergetycznego – miejsca prezentacji innowacyjnych rozwiązań dla sektora elektroenergetycznego.

Jak się okazuje elektroenergetyka jest dziedziną, która dbając o dynamikę rozwoju ciągle poszukuje innowacyjnych projektów i pomysłów, w które gotowa jest zainwestować środki finansowe.

Naukowcy, startupy, wynalazcy pracujący często w uczelnianych pracowniach czy domowym zaciszu mają szansę na pokazanie swoich pomysłów i w Targach Kielce znaleźć inwestora, który będzie chciał ich pomysł wprowadzić na rynek.

Zapraszamy do współpracy i zgłaszania swoich projektów do Inkubatora Elektroenergetycznego!

Dowiedz się więcej o partnerze Targów ENEX: