Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
kiermasz-Swiateczny-1200x12000pxFestiwal21-4.png

Zostań Wystawcą Kiermaszu Świątecznego!

27 października 2021
Szeroka oferta wyrobów artystycznych, asortymentu o charakterze świątecznym oraz regionalnych produktów spożywczych – to wszystko będzie można zaprezentować podczas Kiermaszu Świątecznego organizowanego w Centrum Kongresowym Targów Kielce w ramach Festiwalu „Przy Kominku”.

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej "Przy Kominku" to niszowe, muzyczne wydarzenie organizowane w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się od 19 do 20 listopada 2021 r. Pierwszego dnia zaplanowano koncert integracyjny, a przegląd konkursowy zespołów połączony zostanie z głównym koncertem festiwalowym i konkursem o nagrodę publiczności.

Festiwalowi Piosenki Poetyckiej i Turystycznej "Przy Kominku" towarzyszą dodatkowe atrakcje: Giełda Winyli i Płyt CD, Kiermasz Świąteczny, Kawiarenka Festiwalowa i plebiscyt pn. „Co gram. Gdzie mieszkam” z udziałem festiwalowych zespołów.

Zachęcamy Wystawców do zgłaszania udziału w Kiermaszu Świątecznym i zaprezentowania swojej oferty w przestrzeni kieleckiego ośrodka wystawienniczego. Podczas Festiwalu „Przy Kominku” będzie można zaprezentować nie tylko wyroby artystyczne i przedmioty użytkowe, ale również asortyment o charakterze świątecznym oraz naturalne, regionalne produkty spożywcze.

Skontaktuj się z nami i zgłoś swój udział w Kiermaszu Świątecznym!

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku oraz na stronie www.przykominku.art.pl

(MCh)

Polecane aktualności
10 listopada 2021
Kilka tysięcy płyt winylowych oraz kompaktowych w różnorodnych gatunkach muzycznych oraz akcesoria do dawnych nośników muzycznych dostępne dla gości Festiwalu „Przy Kominku”.
10 listopada 2021
W sobotę, 20 listopada br. w Sali Omega Centrum Kongresowego Targów Kielce odbędzie się koncert galowy laureatów, którzy powalczą o nagrodę publiczności. Nie zabraknie także występów gwiazd specjalnych i atrakcji dodatkowych.
10 listopada 2021
Nieodzownym elementem Festiwalu Przy Kominku jest Koncert Integracyjny. W tym roku, po raz pierwszy w Domu Środowisk Twórczych w Kielcach.
04 listopada 2021
Biżuteria artystyczna, maskotki szydełkowe, chusty, torby i ozdoby w wyjątkowych wzorach i kolorach oraz piękne akcesoria wykonane metodą decoupage – to tylko część oferty jaka zostanie zaprezentowana już 20 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce podczas Kiermaszu Świątecznego towarzyszącego Festiwalowi „Przy Kominku”.