43077295d8b18295c746.jpg
PZPN szuka wolontariuszy na Konferencję "Bezpieczny Stadion"

Zostań wolontariuszem konferencji „Bezpieczny Stadion”

25 września 2019
Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza wolontariuszy do wsparcia organizacji konferencji Bezpieczny Stadion, która jak co roku odbędzie się w Targach Kielce.

Konferencja Bezpieczny Stadion organizowana jest już po raz XIX. Co roku bierze w niej udział około 400 przedstawicieli świata sportu, klubów piłkarskich i podmiotów publicznych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo imprez masowych. Tematem przewodnim tegorocznej odsłony będzie bezpieczeństwo rozgrywek piłkarskich w Polsce na poziomie centralnym, ale poruszony zostanie także wątek podsumowania organizacji Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019, które w maju i czerwcu br. rozegrane zostały na boiskach sześciu polskich miast. Do pomocy w organizacji konferencji PZPN potrzebuje sześciu osób, które pomogą  m.in. w rejestracji przybyłych gości czy wydawaniu akredytacji. Rekrutacja wolontariuszy zostanie zakończona 18 października. Szkolenie dla wolontariuszy zaplanowane jest na dzień poprzedzający wydarzenie. Zgłoszenia do Programu Wolontariatu może składać każda osoba, która ukończyła 16 lat (od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego).

Jak zostać wolontariuszem konferencji „Bezpieczny Stadion”?

Proces złożenia aplikacji jest naprawdę prosty. Załóż konto na dedykowanej wolontariatowi platformie internetowej, dostępnej pod adresem www.laczynaspilka.pl/wolontariat, uzupełnij profil niezbędnymi danymi osobowymi, określ stopień znajomości języków obcych, wgraj swoje zdjęcie, zaznacz stosowne zgody i gotowe – możesz aplikować do udziału w imprezie.

Konferencja „Bezpieczny Stadion” odbędzie się 24 października w Targach Kielce.

(UK)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy