hol-expo-2016-bp-04.jpg
Wystawa HOL-EXPO 2016

Zbliża się HOL-EXPO w Targach Kielce

24 września 2018
Już od 23 do 25 października w Targach Kielce będzie można zobaczyć najnowsze trendy i rozwiązania z zakresu holowania samochodów.

Kolizja, zatankowanie niewłaściwego paliwa, poważna awaria, albo... uszkodzenie małego czujnika, który może całkowicie unieruchomić auto. Holowanie samochodu wymaga odpowiedniego przygotowania i zastosowania się do przepisów ruchu drogowego. Ale w takiej sytuacji najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy specjalizującej się w tej dziedzinie.

HOL-EXPO jest częścią dużego motoryzacyjnego wydarzenia i po raz kolejny odbędzie się razem z Międzynarodowymi Targami Transportu Zbiorowego TRANSEXPO. Współorganizatorem wystawy jest Stowarzyszenie Polska Pomoc Drogowa.

Zakres branżowy tej wystawy obejmuje pojazdy pomocy drogowej, ofertę producentów zabudów pomocy drogowej oraz osprzętu, oświetlenia ostrzegawczego i roboczego do pomocy drogowej, także wyciągarki, przyciągarki hydrauliczne i elektryczne, systemy mocowania i podnoszenia ładunku, hydraulika siłowa i sterowanie radiowe. Swoje propozycje przedstawią także towarzystwa ubezpieczeniowe, asystorzy obsługujący systemy asistance oraz firmy pomocy drogowej.

(JL)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy