38988965a15648205292.jpeg
Zaproszenia na koncert galowy festiwalu można odbierać w Targach Kielce

Zaśpiewają „Przy kominku”. W Targach Kielce czekają zaproszenia

22 listopada 2017
Piotr Woźniak i „Chwila nieuwagi”, Tadeusz Woźniak z zespołem i „Sprzedawcy Dymu” jako gospodarze festiwalu – tych wykonawców zobaczymy i posłuchamy podczas koncertu galowego Festiwalu „Przy kominku”, który odbędzie się 2 grudnia. Zaproszenia wciąż można odbierać.

To już szóste spotkanie z piosenką w Targach Kielce. Na trzy dni Centrum Kongresowe Targów Kielce zamieni się w cudowną scenę VI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej i Turystycznej „Przy kominku”. Przegląd konkursowy odbędzie się w piątek, 1 grudnia.

Dzień później na scenie Centrum Kongresowego wystąpią gwiazdy festiwalu. W tym roku będzie to grupa „Sprzedawcy Dymu”, która jest gospodarzem festiwalu. Po nich na scenie pojawią się Piotr Woźniak i „Chwila nieuwagi”, a następnie Tadeusz Woźniak z zespołem.

Na koncert galowy obowiązują zaproszenia. Można je odbierać w Domu Kultury „Białogon” przy ul. Pańskiej 1A, Strefie Outdooru w Pasażu Świętokrzyskim oraz w Targach Kielce przy ul. Zakładowej 1.

Organizatorami festiwalu „Przy kominku” są Dom Kultury „Białogon” oraz Targi Kielce.

(KŁ)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy