347125c6d3f0ca91d1.jpg
Kids' Time w Targach Kielce potrwa do piątku 22 lutego.

Wystartowały najważniejsze targi branży dziecięcej w Polsce

19 lutego 2019
Kids’ Time to najbarwniejsze wydarzenie organizowane przez Targi Kielce. Od dziś do 22 lutego będzie można zobaczyć, m.in. najmniejsze wózki na świecie, fotelik z poduszkami powietrznymi, drewniane klocki magnetyczne czy interaktywne pluszaki.

Od 10 lat kielecki ośrodek gromadzi firmy z branży artykułów dla matki i dziecka z niemal całego świata. Targi KIDS’ TIME nazywane są „kreatorem rynkowych nowości” i z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. To właśnie w Kielcach wiele polskich, a także światowych marek ma swoje premiery produktowe. Podczas 10-tej edycji międzynarodowych targów branży dziecięcej zobaczyć będzie można najnowszą kolekcję najmniejszych na świecie wózków. Hiszpańska marka Mayoral, której najnowszą kolekcję co roku można spotkać podczas targów KIDS’ TIME, to ulubiona marka książąt brytyjskich – księcia Jerzego, księżniczki Karoliny i najmłodszej latorośli Williama i Kate – księcia Ludwika. Goście targów zobaczą ekskluzywne wózki, którymi jeździ, m.in. córka Roberta Lewandowskiego – Klara i jedyny na świecie fotelik z poduszkami powietrznymi. Po raz pierwszy pojawi się istne królestwo zabawek retro i najlepszych gier planszowych. W specjalnie stworzonej strefie spotkają się blogerzy zajmujących się tematyką gier planszowych, nie zabraknie prezentacji nowości, m.in. od firmy Trefl. Zarówno blogerzy, jak i chętni zwiedzający będą mogli zagrać i sprawdzić najnowsze projekty planszowe. Strefa z zabawkami retro to podwójne świętowanie jubileuszu Kids’ Time i 40-lecia istnienia kieleckiego Muzeum Gier i Zabawy. W strefie będzie można wziąć udział w grach i zabawach z okresu PRL-u, a także przyjrzeć się muzealnym eksponatom.

 

Cały świat w Kielcach
W tegorocznej, rekordowej edycji KIDS’ TIME, udział bierze 564 firm z 19 krajów świata, m.in. Belgii, Finlandii, Hiszpanii, Portugalii, Rosja, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Włoch. Ekspozycja zajmuje 20 000 metrów, w tym roku zlokalizowanych w 9 halach. Hala jest królestwem wózków, zaś hala I opanowana została przez zabawki. Podczas trzech targowych dni, wszystkie hale kieleckiego ośrodka wypełnią się najnowszymi osiągnięciami branży produktów dla matki i dziecka. Zaprezentują je producenci i dystrybutorzy wózków, fotelików samochodowych, zabawek, mebli, tekstyliów i artykułów dziecięcych. Rosnąca liczba wystawców spoza granic Polski, międzynarodowe autorytety i wizyty delegacji zagranicznych – to niezbity dowód na to, że kielecka impreza stanowi istotny punkt na międzynarodowej mapie targów poświęconych produktom dla najmłodszych.

 

Strefa Gier Retro, konferencje i spotkania
Tradycyjnie już podczas targów pojawią się seminaria i warsztaty z udziałem  profesjonalistów, a także wizyty przedstawicieli prasy zagranicznej. W ramach obchodów jubileuszu wystawy, zaplanowano szereg atrakcji. Targi to także okazja do spotkań firm z przedstawicielkami blogosfery parentingowej z całej Polski. Dotychczas targi odwiedziło ich ponad 50. W czasie spotkań z wystawcami, zapoznają się z najnowszą ofertą produktową firm branży dziecięcej oraz ich rynkowymi hitami.

X edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME w Targach Kielce potrwa do piątku do godziny 16.00.

Szczegóły dotyczące udziału w wystawie są dostępne na  www.kidstime.pl

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy