mistrz-dekarstwa.png
Konkurs Mistrz Dekarstwa

Wystartował konkurs Blachotrapez – Mistrz Dekarstwa. Wielki finał odbędzie się podczas targów Dach Forum 12-13 stycznia 2024!

04 września 2023
Nagrodą główną w konkursie jest funkcjonalny Pick-Up ISUZU D-Max. Dodatkowo w kategorii Wojewódzki Mistrz Dekarstwa czekają vouchery o łącznej wartości 160 tys. zł. Konkurs trwa od 1 września do 30 listopada! Do finałowej batalii, która odbędzie się pierwszego dnia targów Dach Forum tj. 12 stycznia 2024, przystąpi aż 8 uczestników. Dołącz do #DrużynyMistrzów.

Jak wziąć udział w konkursie Mistrz Dekarstwa 2024?

Wypełnij formularz

Zrób to na stronie internetowej www.mistrzdekarstwa.pl. Poczekaj na weryfikację, a następnie wypełnij quiz startowy.

Weź udział w konkursie!

Prześlij zdjęcia swoich realizacji, zostaną one poddane głosowaniu Komisji Konkursowej. To prosta droga do finału. Konkurs Mistrz Dekarstwa podzielony jest na kategorie: 

  • Kategoria Blachotrapez – składająca się z czterech etapów,
  • Kategoria Open – dostępna przez cały okres trwania konkursu. 

W każdym z czterech etapów kategorii Blachotrapez wyłoniony zostanie finalista w terminie określonym w Regulaminie.

Kategoria Open, dotyczy prac dekarskich wykonanych z dowolnych materiałów, dowolnego producenta i jest otwarta przez cały okres trwania konkursu (3 miesiące). Kategoria Open to dwa miejsca w finale. 

O dostaniu się do Wielkiego Finału w ww. kategoriach, decyduje liczba punktów uzyskanych w Klasyfikacji Generalnej.

Wojewódzki Mistrz Dekarstwa 2024

Wygraj jeden z szesnastu voucherów do wykorzystania na zakup produktów z Grupy Blachotrapez lub produktów z oferty Papa Dekarz lub ABC – Partnera Konkursu Wojewódzki Mistrz Dekarstwa.

Formularz zgłoszeniowy jest ten sam, a każdy uczestnik w ramach konkursu Mistrz Dekarstwa 2024 może uzyskać tytuł Wojewódzkiego Mistrza Dekarstwa, zdobywając największą ilość punktów w danym województwie, we wszystkich podkategoriach:

  • Panele dachowe lub elewacyjne Blachotrapez
  • Blachodachówki Blachotrapez
  • Pokrycia z kruszywem skalnym BTR Systems
  • Systemy rynnowe KROP

Przesłane zdjęcia realizacji zostaną poddane głosowaniu, dedykowanej do konkursu WMD, Komisji Konkursowej. O dostaniu się do Wielkiego Finału w ww. kategoriach, decyduje liczba punktów uzyskanych w Klasyfikacji Generalnej.

Zbieraj punkty 

Zarówno w Mistrzu Dekarstwa jak i Wojewódzkim Mistrzu Dekarstwa na wynik głosowania składają się również unikalne reakcje, komentarze i udostępnienia pod indywidualnym postem konkursowym oraz głosy SMS. Im większy wynik, tym wyższe miejsce. 

Bądź czujny!

Na stronie pojawiać się będą Quizy, zarówno dla Mistrza Dekarstwa jak i Wojewódzkiego Mistrza Dekarstwa, za które można zgarnąć dodatkowe punkty. Poprawna odpowiedź to, aż 100 dodatkowych punktów! 

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie konkursu www.mistrzdekarstwa.pl.

(ŁK)

Polecane aktualności
02 października 2023
Do 30 listopada każda firma biorąca udział w przyszłorocznej edycji Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum może zgłosić swoje produkty do walki w konkursie. W każdej z czterech kategorii przyznane zostaną złote medale oraz wyróżnienia, które zdobić będą stoiska wystawców w trakcie największych targów branży pokryć dachowych w Polsce.
11 września 2023
W ofercie Prod-Masz znajdują się precyzyjne zaginarki i inne maszyny blacharskie z 12-miesięczną gwarancją. Firma posiadająca bogate doświadczenie gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów. Produkowany sprzęt będzie można zobaczyć podczas najbliższej edycji Dach Forum 12 i 13 stycznia 2024 roku.
25 sierpnia 2023
Założona w 1989 roku w Łodzi firma Protect od początku istnienia dba o odpowiednią ochronę ludzi pracujących na wysokościach. Produkuje urządzenia i systemy zapewniające bezpieczeństwo pracy i zmniejszenie ryzyka upadku. Jej ofertę można będzie zobaczyć podczas najbliższej edycji Dach Forum 12 i 13 stycznia 2024 roku.
09 sierpnia 2023
Główną specjalizacją założonej w 2012 roku firmy MDF jest własna produkcja i dystrybucja akcesoriów dachowych 4ROOF oraz membran dachowych IZODACH do dachów spadzistych. Szczegółową ofertę produktów zobaczycie podczas przyszłorocznej edycji Dach Forum.
28 lipca 2023
Rozwój. Eksperckość. Partnerstwo. Te trzy wartości wpisane są w DNA firmy i stanowią fundamenty, na których opiera swoją działalność. Są one ze sobą ściśle powiązane, bo uwzględniają w równej mierze zarówno potrzeby klientów i partnerów biznesowych, jak i pracowników firmy.
04 lipca 2023
Czołowy producent węży, akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i podsufitek w tej części Europy – Cellfast – jest zdecydowanym liderem na rynku krajowym i liczącym się eksporterem do wielu krajów Europy i Świata. Firma oparta jest w 100% na polskim kapitale. Grupa Cellfast dysponuje powierzchnią produkcyjną przekraczającą 75 000 m², na którą składają się cztery zakłady produkcyjne, ulokowane w Stalowej Woli i Krośnie. Obecnie w skład Grupy wchodzi także centrum dystrybucyjne na Ukrainie.
16 czerwca 2023
Regamet to podkarpacki producent stalowych pokryć dachowych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. W ofercie firmy znajdują się blachodachówki, blachy dwumodułowe, panele dachowe i blachy trapezowe oraz bogaty wybór akcesoriów i obróbek blacharskich.
23 maja 2023
Chcesz wejść na największe spotkanie branży pokryć dachowych w najlepszej możliwej cenie? Skorzystaj z promocji i do końca lipca kup bilety za jedyne 59 PLN - bilet jednorazowy lub 89 PLN - bilet wielorazowy. Taniej już nie będzie!