mistrz-dekarstwa.png
Konkurs Mistrz Dekarstwa

Wystartował konkurs Blachotrapez – Mistrz Dekarstwa. Wielki finał odbędzie się podczas targów Dach Forum 12-13 stycznia 2024!

04 września 2023
Nagrodą główną w konkursie jest funkcjonalny Pick-Up ISUZU D-Max. Dodatkowo w kategorii Wojewódzki Mistrz Dekarstwa czekają vouchery o łącznej wartości 160 tys. zł. Konkurs trwa od 1 września do 30 listopada! Do finałowej batalii, która odbędzie się pierwszego dnia targów Dach Forum tj. 12 stycznia 2024, przystąpi aż 8 uczestników. Dołącz do #DrużynyMistrzów.

Jak wziąć udział w konkursie Mistrz Dekarstwa 2024?

Wypełnij formularz

Zrób to na stronie internetowej www.mistrzdekarstwa.pl. Poczekaj na weryfikację, a następnie wypełnij quiz startowy.

Weź udział w konkursie!

Prześlij zdjęcia swoich realizacji, zostaną one poddane głosowaniu Komisji Konkursowej. To prosta droga do finału. Konkurs Mistrz Dekarstwa podzielony jest na kategorie: 

  • Kategoria Blachotrapez – składająca się z czterech etapów,
  • Kategoria Open – dostępna przez cały okres trwania konkursu. 

W każdym z czterech etapów kategorii Blachotrapez wyłoniony zostanie finalista w terminie określonym w Regulaminie.

Kategoria Open, dotyczy prac dekarskich wykonanych z dowolnych materiałów, dowolnego producenta i jest otwarta przez cały okres trwania konkursu (3 miesiące). Kategoria Open to dwa miejsca w finale. 

O dostaniu się do Wielkiego Finału w ww. kategoriach, decyduje liczba punktów uzyskanych w Klasyfikacji Generalnej.

Wojewódzki Mistrz Dekarstwa 2024

Wygraj jeden z szesnastu voucherów do wykorzystania na zakup produktów z Grupy Blachotrapez lub produktów z oferty Papa Dekarz lub ABC – Partnera Konkursu Wojewódzki Mistrz Dekarstwa.

Formularz zgłoszeniowy jest ten sam, a każdy uczestnik w ramach konkursu Mistrz Dekarstwa 2024 może uzyskać tytuł Wojewódzkiego Mistrza Dekarstwa, zdobywając największą ilość punktów w danym województwie, we wszystkich podkategoriach:

  • Panele dachowe lub elewacyjne Blachotrapez
  • Blachodachówki Blachotrapez
  • Pokrycia z kruszywem skalnym BTR Systems
  • Systemy rynnowe KROP

Przesłane zdjęcia realizacji zostaną poddane głosowaniu, dedykowanej do konkursu WMD, Komisji Konkursowej. O dostaniu się do Wielkiego Finału w ww. kategoriach, decyduje liczba punktów uzyskanych w Klasyfikacji Generalnej.

Zbieraj punkty 

Zarówno w Mistrzu Dekarstwa jak i Wojewódzkim Mistrzu Dekarstwa na wynik głosowania składają się również unikalne reakcje, komentarze i udostępnienia pod indywidualnym postem konkursowym oraz głosy SMS. Im większy wynik, tym wyższe miejsce. 

Bądź czujny!

Na stronie pojawiać się będą Quizy, zarówno dla Mistrza Dekarstwa jak i Wojewódzkiego Mistrza Dekarstwa, za które można zgarnąć dodatkowe punkty. Poprawna odpowiedź to, aż 100 dodatkowych punktów! 

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie konkursu www.mistrzdekarstwa.pl.

(ŁK)

Polecane aktualności
13 stycznia 2024
Drugie miejsce zajęli Janusz Królak i Marcin Ruszpel, zaś trzecie Michał Jakubowski i Jacek Mikołajczyk! Laureaci otrzymali nagrody o wartości około 100 tysięcy złotych ufundowane przez firmy Corotop Sponsora Srebrnego targów Dach Forum oraz Mafell.
13 stycznia 2024
Dach Forum to wydarzenie iskrzące fachowością! Przez całą sobotę zwiedzający mogli wysłuchać ciekawych prelekcji, cenne informacje przekazywali doświadczeni eksperci.
13 stycznia 2024
13 firm zaprezentowało w Targach Kielce aż 17 premierowych produktów, pośród których znalazły się nowoczesne rozwiązania zarówno w zakresie elementów konstrukcji dachu, jak i stosowanej technologii. W kieleckim ośrodku nowości chętnie oglądali zwiedzający, którzy jak co roku tłumnie przybyli na trzeci już Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum.
13 stycznia 2024
Premiery i nowości produktowe, występy artystyczne, pokazy i prezentacje oraz rozstrzygnięcia konkursów, to główne z atrakcji jakie przygotowano dla odwiedzających drugi dzień targów Dach Forum! Spotkania w Targach Kielce z pewnością będą pełne inspiracji dla wszystkich branżowych profesjonalistów, a również dla kobiet i dzieci.
12 stycznia 2024
Dwudniowy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM przyciąga tłum fachowców z różnych stron kraju! Gości przyciągają pokazy w Strefie Rzemiosła, mistrzowie prezentują wyjątkowe umiejętności i talenty.
12 stycznia 2024
Wiodący producenci dachów, okien dachowych, materiałów i narzędzi wykorzystywanych przez dekarzy, blacharzy i cieśli prezentujący się targach Dach Forum zostali wyróżnieni podczas uroczystej gali. Targi potrwają do 13 stycznia.
12 stycznia 2024
Wiodący producenci dachów, okien dachowych, materiałów i narzędzi wykorzystywanych przez dekarzy, blacharzy i cieśli zaprezentują się już po raz trzeci na najważniejszym w tej części Europy spotkaniu branży. Wśród blisko 150 wystawców z ośmiu krajów świata obecni będą liderzy rynku pokryć dachowych, którzy zaprezentują najnowsze osiągnięcia technologiczne i szeroką ofertę produktów i usług.
10 stycznia 2024
Największe w Polsce spotkanie branży pokryć dachowych już 12-13 stycznia 2024 w Targach Kielce! Podczas Dach Forum nie zabraknie ciekawych prelekcji i nowości produktowych. W trakcie wydarzenia odbędą się liczne wykłady i warsztaty prowadzone przez ekspertów z branży. Dowiesz się, jakie są najnowsze trendy w architekturze dachów, jakie materiały są obecnie najbardziej efektywne i trwałe oraz poznasz rynkowe nowości.