klocki-fb-wygraj-bilety-1200x1200.jpg

Wygraj bilety na Klocki Fest!

23 kwietnia 2024
Zapraszamy szkoły i przedszkola do udziału w konkursie artystycznym! Do wygrania bilety na Klocki Fest!

Już po raz drugi fani klockowych konstrukcji, kolorowych obrazów i niepowtarzalnych robotów spotkają się w Targach Kielce, aby wspólnie dzielić się radością ze wspólnego budowania! A organizatorzy przygotowani nie lada niespodziankę – konkurs artystyczny dla przedszkoli i szkół!

Co trzeba zrobić, aby wygrać bilety na wydarzenie?

Konkurs trwa od 1 do 20 maja 2024 roku. Aby wziąć udział:

  1. a) dzieci muszą wykonać pracę artystyczną związaną z tematyką klocków np. rysunek, ilustrację komiks, budowlę dowolną techniką o
  2. b) rodzic musi zrobić zdjęcie wykonanej pracy artystycznej oraz przesłać wykonane zdjęcie na adres e-mail: klockifest@targikielce.pl.
  3. c) do wiadomości ze zdjęciem należy dołączyć zgłoszenie udziału w Konkursie, którego wzór stanowi Załącznik nr 1 do Regulaminu, wypełnione i podpisane przez rodziców/opiekunów prawnych Uczestnika.

Tematyka prac może być różnorodna - od tworzenia budowli architektonicznych po sceny z ulubionych bajek. Wszelkie prace artystyczne będą mile widziane - rysunki, makiety, wyklejanki, a nawet formy przestrzenne!

Regulamin konkursu znajduje się pod LINKIEM

Polecane aktualności
27 maja 2024
Klocki Fest to idealna okazja do poznania klocków MuBaBaO! Sprawdź, jak klocki pobudzają kreatywność Twojego dziecka i ciesz się wspólną, niekończącą się zabawą!
23 maja 2024
Z okazji Dnia Dziecka, PKP Intercity zapewnia wyjątkową okazję. Dzieci i młodzież do 16. roku życia mogą skorzystać z darmowej podróży pociągami. To doskonała okazja, aby połączyć edukacyjną zabawę na Klocki Fest z komfortową i bezpieczną podróżą.
20 maja 2024
Podczas zbliżającego się Klocki Fest, entuzjaści LEGO® z całej Polski będą mieli okazję spotkać jednego z najbardziej doświadczonych budowniczych i sprzedawców klocków w kraju – znanego w środowisku jako Bricksy.
16 maja 2024
Chcesz osiągnąć wyższy poziom w budowaniu z klocków? Warsztaty "Jak polepszyć swoje umiejętności budowania z klocków" zapewnią ci niezbędną wiedzę i umiejętności, byś mógł rozwijać swoje konstrukcyjne pasje. Michał Zapała, czyli popularny Klocki z Zapałem pokaże Ci jak sprawić, aby Twoje budowle były jeszcze lepsze.
16 maja 2024
Czy zawsze fascynowały Cię tajemnicze przygody ninja? Teraz masz wyjątkową szansę przenieść się w świat wojowników cieni dzięki warsztatom klocków "Zostań Ninja" prowadzonym przez Macieja z Maciek i Klocki. Te kreatywne zajęcia pozwolą Ci nie tylko rozwinąć umiejętności budowania z klocków, ale także zgłębić sekrety sztuki walki ninja.
16 maja 2024
Zapraszamy na warsztaty "Jak zacząć kręcić filmy z klockami LEGO", które odbędą się podczas nadchodzącego Klocki Fest. To niepowtarzalna okazja dla wszystkich pasjonatów klocków LEGO i filmowania, aby rozwinąć swoje umiejętności pod okiem doświadczonego eksperta – Karola Pikuły z Brick Force Studio.
10 maja 2024
Zwycięzca drugiej edycji programu LEGO Masters, Łukasz Górecki, zaprasza wszystkich fanów klocków LEGO na niezapomniane warsztaty podczas Klocki Fest, które odbędzie się 1 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce!
08 maja 2024
Podczas Klocki Fest będzie można poznać ofertę edukacyjną Edukido: unikatowych zajęć z klockami LEGO.