64299585cc861b4e931e.png

Wtryskarka Jetmaster 650 i inne nowości na stoiskach firmy Wartacz podczas PLASTPOLU

29 kwietnia 2019
Jedną z firm, którą zobaczymy wśród grona wystawców jest firma P&F Wartacz z Wrocławia. Pośród innych maszyn prezentowanych na dwóch stoiskach firmy, będzie można zobaczyć między innymi nową wtryskarkę do tworzyw sztucznych marki Chen Hsong Group z Hong Kongu.

Firma Wartacz jest najstarszą w Polsce firmą handlową branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Oferuje głównie chińskie wtryskarki z bogatym wyposażeniem w standardzie i z opcjami, które nie występują w żadnych innych urządzeniach dostępnych na rynku.

 - Jesteśmy obecni na targach Plastpol od samego początku. To są najważniejsze targi dla branży przetwórców tworzyw sztucznych – mówi Paweł Wartacz, właściciel. -  W tym roku na stoisku P&F Wartacz, w hali G-6, będziemy prezentować wtryskarkę Jetmaster firmy Chen Hsong Group, o sile zamykania 650 ton. Będzie ona również wyposażona w pracujący robot.

Warto dodać, że koncern Chen Hsong z Hong Kongu zajmuje 2 miejsce na świecie pod względem produkcji wtryskarek. Buduje je od 1958 roku i jest jedną z najstarszych firm tego typu na świecie. Produkuje maszyny także we współpracy z japońską firmą Mitsubishi. Posiada certyfikat zgodności z dyrektywami europejskimi.

Inne urządzenia dostępne w sprzedaży w firmie Wartacz będzie można zobaczyć na kolejnym stoisku w Targach Kielce. To młyny firmy GENOX oraz kolejna nowość w ofercie - frezarki CNC firmy CNC-QUBE.

KK

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy