355605803-809013977291721-2202955517050587801-n.jpg

„Wstyd się przyznać, ale jestem na Dub It Tuning Festival po raz pierwszy w życiu”. Znany youtuber Jagodowy Tv odwiedził kielecki ośrodek.

24 czerwca 2023
Mubi Dub It Tuning Festival to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. W sobotę zwiedzający podziwiali widowiskowy drift, oglądali projekty tuningowe, mogli także spotkać się z internetowymi twórcami motoryzacyjnymi .

- Już na niejednej takiej imprezie byłem, kojarzy mi się z Pragą, gdzie organizowany jest festiwal Escape 6, nawet skala jest ta sama, także nie ma lipy,  jest naprawdę dobrze – tak pierwsze wrażenia z pobytu w Targach Kielce podsumował Karol Jagodowy, znany jako Jagodowy TV. Karol to znany w środowisku youtuber, którego kanał śledzi blisko 200 tysięcy widzów.

W rozmowie na scenie twórca opowiadał także o znanym ze swoich programów Nissanie 370Z z silnikiem 3.7L V6 o mocy 510 KM, którego przywiózł do Kielc. Jagodowy zdradził także publiczności, że na co dzień porusza się zwykłym czerwonym audi A4. Youtuber opowiadał także, skąd wziął swój pomysł na siebie – Wszystko zaczęło się od takich krótkich filmików, które nagrywaliśmy z wnętrza naszego auta podczas wieczornych przejażdżek po Wrocławiu – opowiadał Jagodowy Tv.

W niedzielę kolejna dawka wiedzy na scenie w hali E:

  • Grzegorz Duda uczestnik programu „Duda kontra Szafrański”, przyjedzie, drugiego dnia festiwalu wraz z najnowszym projektem Fiatem 126p, którego powstawanie widzowie mogli śledzić na antenie TVN Turbo.
  • Prowadzący programy w TVN Turbo Krystian Plato, znany także jako Turbo Plato, przez dwa dni prowadzi Classicauto Market.
  • Twórca kanału MotoBieda. Pasjonuje się motoryzacją od przedszkola. Lubi dobre samochody, ale i tak kupił sobie 2 Polonezy, w tym jeden karawan. Prawdopodobnie jest więc motoryzacyjnym masochistą. Michał Koziar, czyli Motobieda, odwiedzi  X MUBI DUB IT TUNING FESTIVAL ze swoim Polonezem, którego można będzie zakupić na giełdzie klasyków.

Zapraszamy w niedzielę od 10.00 do 17.00

Polecane aktualności
25 czerwca 2023
W trakcie drugiego dnia Mubi Dub it Tuning Festival w Targach Kielce wręczono wyróżnienia za najlepsze projekty tuningowe. Nagrody przyznano w kilku kategoriach m.in. Dyno Queen, Best Wheels, Hi5 New Wave oraz Hi5 Old School.
25 czerwca 2023
7,6 miliona złotych to łączna wartość aut, które zostały wystawione na sprzedaż na Classicauto Market podczas Mubi Dub IT Tuning Festiwal w Targach Kielce. Giełda Pojazdów Klasycznych, czyli największa w Polsce giełda aut klasycznych i zabytkowych, przez dwa dni imprezy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – nie tylko oglądających, ale też kupujących.
24 czerwca 2023
Pasjonatów mechaniki zachęcali do rozwijania zainteresowań organizatorzy Akademii Młodego Mechanika, którzy w sobotę, 24 czerwca, gościli w Targach Kielce podczas Mubi Dub It Tuning Festival. Niespodziewanie w spotkaniu wziął udział także znany z TVN Turbo Grzegorz Duda – współorganizator Akademii. Wszyscy panowie opowiadali o nowych trendach w mechanice samochodowej i możliwościach, jakie daje uczestnikom udział w Akademii oraz Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników.
24 czerwca 2023
41 profesjonalnych kierowców przez cały weekend prezentuje swoje unikalne umiejętności jazdy w kontrolowanym poślizgu. Na prawdziwych fanów driftu czeka nie lada niespodzianka - mogą skorzystać z przejażdżki DRIFT TAXI!
24 czerwca 2023
Przez cały weekend nad Targami Kielce unosić się będą swąd palonej gumy i kłęby dymu, a muzyka klubowa przeplatać się będzie z rykiem silników i piskiem opon. Piękne auta, towarzyszące im hostessy i wiele innych atrakcji od dziś do niedzieli czeka na fanów motoryzacji w każdym wieku, którzy odwiedzą Mubi Dub It Tuning Festival.
23 czerwca 2023
Auta o mocy ponad 800 koni mechanicznych, najlepsze projekty tuningowe, giełda klasyków, strefa autodetailingu i wiele innych atrakcji czeka na Was w weekend 24 i 25 czerwca w Targach Kielce. Sprawdźcie, jak poruszać się po terench targowych i wpadajcie od 10.00 do 17.00.
23 czerwca 2023
Firma, o ugruntowanej pozycji na światowych rynkach, projektuje i produkuje najwyższej jakości części samochodowe, cieszące się wyjątkową trwałością. Pełną gamę produktów i ofertę pokaże w najbliższy weekend 24-25 czerwca podczas Mubi Dub It Tuning Festival.
16 czerwca 2023
Tomasz Pansewicz #showtestuje - niezależny dziennikarz i bloger motoryzacyjny, organizator i konferansjer eventów motoryzacyjnych będzie zarządzał festiwalową sceną podczas Mubi Dub It Tuning Festival.