355605803-809013977291721-2202955517050587801-n.jpg

„Wstyd się przyznać, ale jestem na Dub It Tuning Festival po raz pierwszy w życiu”. Znany youtuber Jagodowy Tv odwiedził kielecki ośrodek.

24 czerwca 2023
Mubi Dub It Tuning Festival to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. W sobotę zwiedzający podziwiali widowiskowy drift, oglądali projekty tuningowe, mogli także spotkać się z internetowymi twórcami motoryzacyjnymi .

- Już na niejednej takiej imprezie byłem, kojarzy mi się z Pragą, gdzie organizowany jest festiwal Escape 6, nawet skala jest ta sama, także nie ma lipy,  jest naprawdę dobrze – tak pierwsze wrażenia z pobytu w Targach Kielce podsumował Karol Jagodowy, znany jako Jagodowy TV. Karol to znany w środowisku youtuber, którego kanał śledzi blisko 200 tysięcy widzów.

W rozmowie na scenie twórca opowiadał także o znanym ze swoich programów Nissanie 370Z z silnikiem 3.7L V6 o mocy 510 KM, którego przywiózł do Kielc. Jagodowy zdradził także publiczności, że na co dzień porusza się zwykłym czerwonym audi A4. Youtuber opowiadał także, skąd wziął swój pomysł na siebie – Wszystko zaczęło się od takich krótkich filmików, które nagrywaliśmy z wnętrza naszego auta podczas wieczornych przejażdżek po Wrocławiu – opowiadał Jagodowy Tv.

W niedzielę kolejna dawka wiedzy na scenie w hali E:

  • Grzegorz Duda uczestnik programu „Duda kontra Szafrański”, przyjedzie, drugiego dnia festiwalu wraz z najnowszym projektem Fiatem 126p, którego powstawanie widzowie mogli śledzić na antenie TVN Turbo.
  • Prowadzący programy w TVN Turbo Krystian Plato, znany także jako Turbo Plato, przez dwa dni prowadzi Classicauto Market.
  • Twórca kanału MotoBieda. Pasjonuje się motoryzacją od przedszkola. Lubi dobre samochody, ale i tak kupił sobie 2 Polonezy, w tym jeden karawan. Prawdopodobnie jest więc motoryzacyjnym masochistą. Michał Koziar, czyli Motobieda, odwiedzi  X MUBI DUB IT TUNING FESTIVAL ze swoim Polonezem, którego można będzie zakupić na giełdzie klasyków.

Zapraszamy w niedzielę od 10.00 do 17.00

Polecane aktualności
17 maja 2024
Kolejne bilety na koncert PRO8L3M będziecie mogli zakupić już od północy z piątku na sobotę 17/18 maja! Właśnie wtedy startuje sprzedaż kolejnej puli wejściówek na koncert warszawskiej grupy PRO8L3M, która wystąpi 22 czerwca w Targach Kielce.
15 maja 2024
Firma specjalizuje się w produkcji tulei poliuretanowych do różnych marek i modeli samochodów osobowych (od AUDI przez Forda i Bentleya po Teslę i inne). Elastomery poliuretanowe doskonale sprawdzają się w różnych temperaturach oraz wykazują dużą odporność na ścieranie i obciążenia dynamiczne, co przyczynia się do zwiększenia komfortu podróży i zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa.
14 maja 2024
Festiwal tuningu i prawdziwe święto motoryzacji to obowiązkowy punkt w kalendarzu wszystkich miłośników czterech kółek. Tym bardziej cieszy nas fakt, że ekipę pasjonatów i zapaleńców po raz kolejny wspiera Mubi
10 maja 2024
Ryk silników, pisk opon i swąd palonej gumy to coś na co czekają fani driftu! I właśnie takie doznania połączone z wielkimi emocjami otrzymają już 22 i 23 czerwca podczas Mubi Dub It Tuning Festival w Targach Kielce!
09 maja 2024
Karol Jagoda, bardziej znany jako Jagodowy TV dołącza grona ambasadorów wielkiego motoryzacyjnego święta w Targach Kielce. Popularny youtuber przez dwa dni obecny będzie w strefie gości specjalnych razem ze swoim najnowszym projektem.
07 maja 2024
Czerwcowy festiwal to nie tylko auta tuningowe, klasyczne i supercary oraz pokazy driftu, ale także firmy związane z motoryzacją. Jedną z nich, która zaprezentuje się już 22-23 czerwca będzie producent tarcz oraz bębnów hamulcowych Rotinger. Do Kielc zawita także ambasador marki i dziennikarz motoryzacyjny Adam Kornacki.
06 maja 2024
Ambasadorami tegorocznej edycji wydarzenia, które odbędzie się już 22-23 czerwca w Targach Kielce są dziennikarze i prowadzący programy w motoryzacyjnym kanale: Patryk Mikiciuk, Grzegorz Duda, Robert Michalski i Krystian Plato. Czerwcowe święto motoryzacji to propozycja dla pasjonatów tuningu, klasyków, supersamochodów i pokazów driftu.
12 marca 2024
Lista gości specjalnych, którzy odwiedzą tegoroczny festiwal motoryzacyjny w Targach Kielce nadal rośnie. Do grona ambasadorów Mubi Dub It Tuning Festival dołączył właśnie Robert Michalski, bohater m.in. programu Zawodowi handlarze emitowanego w TVN Turbo oraz twórca liczącego blisko 300 tysięcy kanału Stradale Classics na platformie YouTube.