Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
95174025c6c007dcf098.JPG

Włoska odzież dla fanów sportów zimowych podczas targów SPORT-ZIMA w Szczyrku

19 lutego 2019
Sportina Sp. z o.o. to oficjalny dystrybutor marki CMP w Polsce, zapraszamy na stoisko firmy podzas SPORT-ZIMA w Szczyrku.

CMP F.LLI CAMPAGNOLO to rodzinna, włoska firma założona w latach 60'tych przez braci Campagnolo.  Z czasem przekształciła się w jednego z liderów branży wśród producentów odzieży narciarskiej, sprzedającego swoje kolekcje do ponad 12 000 specjalistycznych sklepów sportowych na terenie całej Europy. Duży potencjał produkcyjny (pięć własnych fabryk na terenie Włoch oraz kolejne pięć w Rumuni i Tunezji) pozwolił marce F.lli Campagnolo na zdecydowane wejście na rynek europejski.

"Jakość jako wartość nadrzędna" jest mottem firmy, strategią w której badania projektowe, ekspertyzy i zaawansowane technologie łączą się w procesie tworzenia produktów o dużej wartości estetycznej.

F.lli Campagnolo jest marką projektującą dla użytkowników poszukujących odzieży "trendy", unikalnej we wzornictwie, z perfekcyjnie dobranych materiałów, łatwej i komfortowej w użyciu. Oferta firmy obejmuje odzież całoroczną, od mody sportowej o wyrafinowanym wzornictwie, poprzez klasycznie sportowe produkty: narciarskie, snowboardowe, outdoorowe i fitness, po kurtki uliczne o charakterystycznym włoskim stylu.

To wszystko już od 22 do 24 lutego w Szczyrku będzie można zobaczyć i przetestować podczas wydarzenia SPORT-ZIMA.

(JL)

Polecane aktualności
22 lutego 2019
Zapraszamy na testy sprzętu narciarskiego i snowboardowego, które odbędą się podczas targów Sport Zima na stoku Beskid Sport Arena, w niedzielę 24 lutego w godzinach 8.30-15.30
22 lutego 2019
Zapraszamy do zapoznania się z ofertątych dwóch marek podczas wydarzenia SPORT-ZIMA od 22 do 24 lutego!
22 lutego 2019
Kolejna edycja Spotkań Biznesowych dla Branży Sportowej SPORT-ZIMA już w ten weekend w Szczyrku!
19 lutego 2019
Na stoisku firmy SPORTINA odwiedzający biznesowe spotkania SPORT-ZIMA w Szczyrku będą mogli zapoznać się z kolekcją marki SURFANIC na sezon 2019/2020 . To pełna technologii linia produktów dla kobiet, mężczyzn i dzieci w niesamowitej odsłonie stylistycznej.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy