95174025c6c007dcf098.JPG

Włoska odzież dla fanów sportów zimowych podczas targów SPORT-ZIMA w Szczyrku

19 lutego 2019
Sportina Sp. z o.o. to oficjalny dystrybutor marki CMP w Polsce, zapraszamy na stoisko firmy podzas SPORT-ZIMA w Szczyrku.

CMP F.LLI CAMPAGNOLO to rodzinna, włoska firma założona w latach 60'tych przez braci Campagnolo.  Z czasem przekształciła się w jednego z liderów branży wśród producentów odzieży narciarskiej, sprzedającego swoje kolekcje do ponad 12 000 specjalistycznych sklepów sportowych na terenie całej Europy. Duży potencjał produkcyjny (pięć własnych fabryk na terenie Włoch oraz kolejne pięć w Rumuni i Tunezji) pozwolił marce F.lli Campagnolo na zdecydowane wejście na rynek europejski.

"Jakość jako wartość nadrzędna" jest mottem firmy, strategią w której badania projektowe, ekspertyzy i zaawansowane technologie łączą się w procesie tworzenia produktów o dużej wartości estetycznej.

F.lli Campagnolo jest marką projektującą dla użytkowników poszukujących odzieży "trendy", unikalnej we wzornictwie, z perfekcyjnie dobranych materiałów, łatwej i komfortowej w użyciu. Oferta firmy obejmuje odzież całoroczną, od mody sportowej o wyrafinowanym wzornictwie, poprzez klasycznie sportowe produkty: narciarskie, snowboardowe, outdoorowe i fitness, po kurtki uliczne o charakterystycznym włoskim stylu.

To wszystko już od 22 do 24 lutego w Szczyrku będzie można zobaczyć i przetestować podczas wydarzenia SPORT-ZIMA.

(JL)