334974659-1396468764456203-8745306485703393750-n.jpg

Wielki piknik rzemieślniczy już w czerwcu!

19 kwietnia 2023
Pracujesz w branży pokryć dachowych? Chcesz spotkać się z kolegami po fachu w nieco innej scenerii? Koniecznie weź udział w pikniku rzemieślniczym, który odbędzie się 17 czerwca 2023 na największym w Polsce torze offroadowym w Górze Kalwarii pod Warszawą!

Spotkanie braci dekarskiej w formie edukacyjno-rozrywkowej to znakomita integracja środowiska z producentami. Interaktywne pokazy dają możliwość wzajemnego doskonalenia umiejętności, dlatego zachęcamy producentów do zabrania na piknik swoich szkoleniowców i pokazania nie tylko swojego produktu, ale przede wszystkim, techniki pracy.

Podczas spotkania:

  • Spotkasz się z najbardziej uznanymi rzemieślnikami i firmami z branży
  • Weźmiesz udział w praktycznych pokazach kunsztu i dynamicznych prezentacjach
  • Przejedziesz się autem terenowym 4X4

Organizatorem pikniku jest Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli, a jednym z jego partnerów Dach Forum.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie https://cechciesli.pl/

Jesteś zainteresowany udziałem?

Zadzwoń pod numer: 531180108

lub napisz na adres: biuro@cechciesli.pl

(ŁK)

Polecane aktualności
23 maja 2023
Chcesz wejść na największe spotkanie branży pokryć dachowych w najlepszej możliwej cenie? Skorzystaj z promocji i do końca lipca kup bilety za jedyne 59 PLN - bilet jednorazowy lub 89 PLN - bilet wielorazowy. Taniej już nie będzie!
12 maja 2023
Do kolejnej edycji Dach Forum pozostało jeszcze trochę czasu, ale hale Targów Kielce już teraz zapełniają się kolejnymi firmami, które zgłaszają się do nas i potwierdzają swoją obecność. Czas najwyższy uchylić rąbka tajemnicy, dlatego w najbliższym czasie możecie spodziewać się pierwszych informacji o tym, kto wszedł pod DACH największego branżowego spotkania w Polsce.
28 marca 2023
Wydawać by się mogło, że do kolejnej edycji targów Dach Forum jeszcze dużo czasu, ale my nie próżnujemy i ostro działamy. Wystawcy rezerwują miejsca na styczniowy Kongres, my otwieramy kolejne hale i przemierzamy setki kilometrów. Tym razem odwiedziliśmy zakład produkcyjny Röben.
13 marca 2023
Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy, w której spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Maćka Bieniasa - Macieja Dekarza będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha.