enex5.jpg

WICEPREZES RADY MINISTRÓW JAROSŁAW GOWIN ORAZ JADWIGA EMILEWICZ MINISTER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I TECHNOLOGII W TARGACH KIELCE

28 lutego 2019
Przedstawiciele Rządu wzięli udział w oficjalnym otwarciu I Kongresu Ekologii Powietrza.

W czwartek 28 lutego Targi Kielce odwiedzili: Wiceprezes Rady Ministrów Jarosław Gowin, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Jadwiga Emilewicz, Minister Przedsiębiorczości i Technologii. Przedstawiciele Rządu wzięli udział w otwarciu I Kongresu Ekologii Powietrza.

- Dziś będziemy rozmawiać o walce ze smogiem i nie chodzi tylko o czyste powietrze. Chodzi także o rozwój gospodarki. Nowoczesna energia po prostu się opłaca – mówił Wicepremier Jarosław Gowin podczas otwarcia Kongresu.

Następnie głos zabrała Jadwiga Emilewicz Minister Przedsiębiorczości i Technologii. Pani Minister skupiła się na zagadnieniach dotyczących programu „Energia plus”. Mówiła także o programie „Czyste powietrze”.

- To bardzo ambitny i trudny program, ale jesteśmy pewni, że tylko on pozwoli realnie zmierzyć się z problemem zanieczyszczonego powietrza – podkreślała pani Minister Emilewicz.

Po otwarciu Kongresu przedstawiciele Rządu zwiedzali ekspozycję Targów ENEX i EKOTECH, następnie wzięli udział w briefingu w biurze prasowym Targów Kielce.

(UK)

 

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy