13618845ce650533b192.JPG
Szkolenie z Janem Kubicą podczas targów KIELCE BIKE-EXPO odbędą 19 i 20 września 2019 roku.

Weź udział w szkoleniach sprzedażowych podczas KIELCE BIKE-EXPO 2019

19 marca 2019
X Międzynarodowe Targi Rowerowe, które odbędą się od 19 do 21 września 2019 to wydarzenie, na które czeka cała branża rowerowa! To impreza dedykowana rowerzystom – zarówno tym profesjonalnym, jak i amatorom. W tym roku podczas targów będzie można zobaczyć mnóstwo rynkowych nowości, ale także wziąć udział w szkoleniach dla sprzedawców.

Przez dwa pierwsze dni X edycji KIELCE BIKE-EXPO 2019 odbędą się certyfikowane szkolenia, które poprowadzi Jan Kubica, dyplomowany coach, mentor i szkoleniowiec. Absolwent Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, który od 30 lat z powodzeniem prowadzi własną sprzedaż i doradztwo biznesowe.

Gdzie jest firma, jak długo działa, jakich klientów przyciąga, jakie ma są jej największe problemy, jaki ma personel, czym jest dla sprzedawcy jego praca, co chciałby zmienić – na te i wiele innych pytań odpowie Jan Kubica podczas szkoleń zorganizowanych w ramach dziesiątych Międzynarodowych Targów Rowerowych Kielce BIKE-EXPO 2019 w Targach Kielce.   

 

Szkolenia indywidualnego pierwszego dnia targów Kielce BIKE-EXPO

Czwartkowe spotkanie przewiduje sesje indywidualne w których może uczestniczyć jedna lub dwie kluczowe osoby z danej firmy. Na tą część szkolenia przewidziano 20-30 minut. Sesja coachingowa ma za zadanie ukierunkować i pomóc w wykorzystaniu mocnych stron, a także wprowadzeniu zmian, które zaowocują nie tylko zmianą podejścia, lecz także zwiększeniem zyskowności. W zależności od tego na jakim etapie jest firma, w trakcie rozmowy, zostaną zastosowanie różne modele coachingowe. W modelach zostaną wykorzystane następujące obszary: cele biznesowe i rozwojowe, model Smart, sprawy pilne i ważne, postawa, odpowiedzialność i zaangażowanie, wykorzystanie modelu biznesowego Dilts"a, czynniki mające wpływ na rozwój firmy, środowisko, zachowania zespołu, przekonania, wartości, misja oraz wizja. 

 - Nie jest to sesja doradcza, ani też mentoringowa. Najlepsze rozwiązania są w każdym z Was, i ja pomogę Wam to odkryć – mówi Jan Kubica.

 

Warsztaty dla szefów i ćwiczenia z prowadzenia zespołu w firmie

Natomiast kolejnego dnia kieleckich targów rowerowych, 20 września, odbędą się warsztaty i ćwiczenia podczas których uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób planować i zarządzać zespołem przy wykorzystaniu, tego, co jest w zasięgu wzorku wzroku: czyli skupienia i koncentracji. Będzie także praca nad modelem „dlaczego to robię?”. O godzinie 15.00 odbędą się ćwiczenia z technik sprzedaży. Będzie o budowaniu relacji i nawiązanie kontaktu z klientem, pytania otwarte jako klucz do sukcesu w sprzedaży oraz obiekcje i jak sobie z nimi poradzić.

Więcej informacji dotyczących udziału w szkoleniach, proszę kierować na adres:

terlecki.bartlomiej@targikielce.pl

 

(PŚ)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy