95511365cb436ca38eb3.jpg
Seminarium organizowane przez Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych odbędzie się drugiego dnia targów AUTOSTRADA-POLSKA 2019 w Targach Kielce.

Ważne seminarium organizowane przez PIMB podczas AUTOSTRADA-POLSKA

11 kwietnia 2019
Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych od lat jest organizatorem spotkań, odbywających się w ramach kieleckich targów budownictwa drogowego. W tym roku spotkanie odbędzie się drugiego dnia wydarzenia.

Seminarium „Bezpieczeństwo Techniczne Maszyn Budowlanych i Pojazdów” to cykl spotkań, które są organizowane od wielu lat przez Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA. Spotkanie odbędzie się o godz. 11.30, 15 maja 2019 roku, w Hali E-2 Targów Kielce. Podczas seminarium zaplanowano wystąpienia dotyczące, m.in. stali konstrukcyjny wysokiej jakości, badań z zakresu stateczności bocznej pojazdów, dopuszczenia jednostkowego pojazdów oraz napędów hydrostatycznych w nowoczesnych systemach transportowych. Po wystąpieniach prelegentów na koniec spotkania zaplanowano wspólną dyskusję.

Wstęp na Seminarium„Bezpieczeństwo Techniczne Maszyn Budowlanych i Pojazdów” jest bezpłatny. Szczegółowy program znajduje się na stronie AUTOSTRADA-POLSKA.

Rejestracja:
Bożenna Świder
Tel. +48 (22) 786 18 47
K. +48 668 602 852
e-mail: bozenna.swider@pimb.com.pl

(PŚ)

 

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy