85007525bc015b3b0480.jpg

Warter aviation na Targach Lotnictwa Lekkiego w Kielcach

09 października 2018
Wiodący producent i dystrybutor paliw lotniczych na świecie jest jednym z wystawców tegorocznych targów TLL. To marka własna należąca do grupy Warter Fuels S.A.

 Warter Fuels S.A. to fuzja wieloletniej działalności znanej spółki OBR w Płocku, jej doświadczenia w produkcji artykułów naftowych, z nowoczesnym zapleczem laboratoryjnym i technologicznym, stałym monitoringiem potrzeb branży lotniczej na świecie oraz praktyczną wiedzą najlepszych specjalistów.

Asortyment produktów lotniczych WARTER aviation obejmuje:

-  benzyny lotnicze AVGAS do silników tłokowych – bezołowiowy AVGAS WA UL91, ołowiowy AVGAS 100ll,

paliwo lotnicze do silników turbinowych - JET-A1,

- olej dymny (smoke oil),

- produkty do odladzania statków powietrznych oraz nawierzchni lotniskowych.

Główną wartością produktów Warter aviation jest najwyższa jakość, na każdym etapie produkcji, przechowywania i dostawy. Markę doceniają zarówno klienci indywidualni jak i operatorzy lotnisk z całego świata. Oferta firmy skierowana jest do lotnictwa ogólnego, komercyjnego oraz wojskowego. Zamówienia realizowane są w dowolnie wskazane miejsce na świecie.

Z całą gamą produktów Warter aviation można będzie się zapoznać podczas Targów Lotnictwa Lekkiego w Targach Kielce już od 13 do 14 pażdziernika.

KK

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy