54411675da58c413191c.jpg
Znani kucharze w Targach Kielce

W Targach Kielce warsztaty gotowania poprowadzą znani kucharze

14 października 2019
Jeżeli uwielbiasz gotowanie, kochasz kulinarne eksperymenty to koniecznie musisz być z nami podczas wydarzenia SLOW LIFE już od 30 listopada do 1 grudnia 2019 w Targach Kielce

Kulinarna podróż, której przewodnikami będą Krzysztof Zamczyk oraz Łukasz Jończyk z pewnością wypełniona będzie oryginalnymi smakami i aromatami. Pokaz gotowania wraz z degustacją to nie tylko prezentacja technik gotowania, ale też przekaz wiedzy na temat łączenia smaków oraz sposobu używania różnorodnych technik kulinarnych.
Na wydarzenie zapraszamy podczas trwania tegorocznych targów SLOW LIFE.
W trakcie trwania warsztatów, prowadzący wcielą się w rolę narratorów, którzy zadbają o to, aby wszyscy uczestnicy nowych smaków, niezwykle aromatycznych przypraw, innowacyjnych przepisów poszukiwali w nawet najbardziej oddalonych zakątkach świata.
Podczas tego kulinarnego wyzwania, w garnkach wymieszana zostanie tradycja z nowoczesnością, utarte przepisy z nowoczesnym podejściem do gotowania. Wszystko przygotowane zostanie w myśl zasady SLOW. Na talerzach będzie więc regionalnie, kolorowo, zdrowo, tradycyjne, ale z delikatną nutką nowoczesności.
Przygotowane zostaną między innymi krem z białych warzyw z oliwą truflową i bagietką, kurczak zagrodowy z komosą w sosie z suszonych pomidorów (kurczak zostanie przygotowany metodą sous vide, a następnie zostanie z bastowany na maśle z ziołami) czy lody ze śliwek szydłowieckich z kardamonem.
Zapraszamy 30 XI - 1 XII 2019 na targi SLOW LIFE, które łączą ze sobą 4 imprezy branżowe: Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE, II Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLE, VIII Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO oraz IV Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY.
(AO)

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy