29431615de0cb3c5ee2a.jpg

VIII MIĘDZYNARODOWE FORUM GOSPODARKI ODPADAMI – MIFOD NA EKOTECHU

29 listopada 2019

Forum poświęcone będzie sytuacji branży gospodarki odpadami po wdrożonych zmianach legislacyjnych oraz perspektywom na najbliższy czas.

 

Konferencja jest próbą zdiagnozowania sytuacji po zmianach w ustawie o odpadach, ustawie o utrzymaniu czystości, czy obowiązkach wynikających z nowych konkluzji BAT i rozporządzeń ministerialnych. Ma ona także być podpowiedzią, jaką strategię powinny przyjąć samorządy, firmy komunalne, czy też instalacje, aby odnaleźć się w nowej sytuacji. Prelegentami będą prawnicy, technolodzy, kadra zarządzająca firm zbierających i przetwarzających odpady oraz naukowcy związani z branżą.  Konferencja, skierowana do samorządowców, przedsiębiorców i osób zainteresowanych problematyką odpadową, będzie się odbywać w Targach Kielce.

W zeszłorocznym Forum wzięło udział 230 zarejestrowanych uczestników, głównie z rejonu południowej Polski. Organizowane jest na zasadzie „non profit”: wstęp, uczestnictwo i catering dla zarejestrowanych uczestników jest darmowe. XXI Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami już od 26 do 27 lutego 2020 roku w Targach Kielce.

(JN)

Polecane aktualności
29 marca 2021
Choć targi Ekotech nie mogą odbyć się w klasycznej formie to tradycji musi stać się zadość. Eko-Nowator – nagrody targów Ekotech zostaną przyznane także w tym roku!
25 marca 2020
Czy odzież robocza wymaga obecnie specjalnego traktowania? Czy należy przygotować izolatki na bazach? Czy pracownicy komunalni powinni chodzić w maseczkach? Na te i wiele innych pytań odpowiada Koalicja ds. bezpieczeństwa pracowników służb komunalnych (tzw. Koalicja BHP).
27 lutego 2020
Koniec pierwszego dnia targów (27 lutego) upłynął pod znakiem medali i wyróżnień przyznanych za najlepsze produkty i stoiska prezentowane podczas tegorocznych XXIII Międzynarodowych Targach Energetyki i Elektrotechniki ENEX, XVIII Targach Odnawialnych Źródeł Energii ENEX oraz XXI Targach Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.
27 lutego 2020
Na warsztaty zaprasza Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi z Rzędowa gm. Tuczępy
26 lutego 2020
O istotnych zagadnieniach dla stacji demontażu pojazdów i zakładów przetwarzania podczas konferencji zorganizowanej w ramach Targów EKOTECH
26 lutego 2020
Ruszyły wystawy ENEX, ENEX Nowa Energia i EKOTECH. Wystąpienie Ministra Klimatu dr Michała Kurtyki, Forum elektromobilności, tor testowy dla samochodów elektrycznych, to tylko nieliczne pozycje z bogatego programu wydarzeń towarzyszących targom
25 lutego 2020
61 firm z 10 krajów pojawi się na XXIII Targach Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.
19 lutego 2020
Dokumentacja i opracowania połączone z poradami i doświadczeniami czekają na uczestników konferencji, która organizowana jest przez Ekolog Sp. z o.o. przy okazji XXI Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech.