89771625ce6801b8bf7e.JPG
Zachęcamy wszystkich z branży do odwiedzenia stoiska firmy URNdesigne podczas targów NECROEXPO, które odbędą się 14-16 czerwca w Targach Kielce.

URNdesigne na targach pogrzebowych w Targach Kielce

23 maja 2019
Międzynarodowe targi NECROEXPO organizowane w formule B2B to od wielu lat najważniejsze wydarzenie funeralne nie tylko w Polsce, ale również w Europie Środkowo-Wschodniej. Kolejne, ósme już targi NECROEXPO odbędą się od 14 do 16 czerwca 2019 roku w Targach Kielce.

Podczas tegorocznej edycji targów swoją ofertę zaprezentuje blisko 100 wystawców na 2.500 mkw. powierzchni wystawienniczej. Wśród nich będzie URNdesigne. Firma wykonuje urny jednostkowo i wykańcza je ręcznie – rysunek usłojenia układany jest indywidualnie na każdym egzemplarzu. Niektóre modele wyposażone są w dekoracyjne intarsje. Ze względu na specyfikę produkcji, każdy model URNdesigne to unikat. Wyroby powstają w pracowni pod Wrocławiem, gdzie budowane są także oryginalne meble. Właściciel i designer URNdesigne podkreśla, że to właśnie jego doświadczenia meblarskie i pracujących w zakładzie stolarzy zaowocowały produktem o wyrafinowanej formie i wysokiej jakości. Formy URNdesigne sięgają po styl Artdeco - proste, uniwersalne podziały i detale oraz ponadczasowe materiały. Istnieje możliwość wykonania indywidualnego projektu na życzenie.

7. międzynarodowe targi pogrzebowe i cmentarne NECROEXPO w Targach Kielce to kultowe wydarzenie i obowiązkowy punkt w kalendarzu branży.

(PŚ)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy