akcesoria-hydrauliczne-zbiorcze.jpg

Tubes International z szeregiem nowości na KIELCE FLUID POWER

18 lutego 2019
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER po raz kolejny zaskoczą zwiedzających ofertą. Cały wachlarz nowości zaprezentuje firma Tubes International.

a) Akcesoria hydrauliczne (korki, wzierniki, poziomowskazy i czujniki poziomu):

- Magnetyczne korki spustowe montowane w dolnej części zbiorników. Posiadają trzpień magnetyczny przyciągający i zatrzymujący cząstki ferromagnetyczne pływające w oleju. Zabezpieczają elementy ruchome pomp, rozdzielaczy, zaworów przed uszkodzeniami zwiększając ich żywotność, oraz korki odpowietrzające z filtrem montowane w górnej części zbiornika. Posiadają dużą komorę wewnętrzną i o-ring zapobiegający wylewaniu się oleju spod osłony. Stosowane w miejscach o dużym stopniu zapylenia oraz tam gdzie występuję mocne chlupotanie oleju.

- Wzierniki przeznaczone do kontroli poziomu oleju hydraulicznego, montowane w bocznych ścianach zbiornika oraz wzierniki o sferycznym kształcie otworu inspekcyjnego które umożliwia obserwacje z boku.

- Czujniki poziomu oleju montowane na bocznej ścianie zbiornika. Dostępne z jak i bez termometru, oraz czujniki montowane w górnej części zbiornika wyposażone w pływak unoszący się na powierzchni

b) Przyrżnia:

- Urządzenie przeznaczone do prostopadłego cięcia rur o średnicach od 6mm do 42mm. Taki rodzaj cięcia umożliwiają dwie stalowe prowadnice oraz prosty i szybki sposób mocowania rury w urządzeniu. Specjalnie zaprojektowana podstawa, umożliwia szybki i łatwy montaż przyrżni w dowolnym imadle.

c) Okucia hydrauliczne specjalne – system SKV:

- System SKV to specjalne połączenie składające się z wtyku oraz gniazda, które po połączeniu dodatkowo zabezpieczone jest nakrętką kontrującą i zawleczką PVC. Wyróżnia je bardzo szybki i wygodny montaż i demontaż bez użycia narzędzi, możliwość obrotu elementów względem siebie oraz niewielkie wymiary i łagodna konstrukcja bez wystających elementów. W porównaniu do złączy lub szybkozłączy dostępnych na rynku jest mniej podatne na uszkodzenia oraz ewentualne haczenie się podczas ruchu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Tubes International podczas Targów KIELCE FLUID POWER od 26 do 28 marca.

(UK)

 

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy