Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
Liaonings-leaflet.png

Targi ON-LINE Liaoning Mechanical and Electrical Expo rozpoczęte!

03 lipca 2020
To już kolejne spotkanie w tej formie z producentami z Chin.

Dziś o godzinie 10:00 na platformie ZOOM rozpoczęło się kolejne spotkanie online z producentami z Chin: Liaoning Mechanical and Electrical Expo.

Liaoning jest wiodącym producentem wyrobów mechanicznych, elektrycznych, części samochodowych, części mechanicznych oraz produktów elektrycznych.

Tradycyjnie gości wydarzenia przywitał prezes zarządu Targów Kielce Andrzej Mochoń.
Opowiedział o dobrej współpracy między ośrodkiem wystawienniczym a Chinami i podziękował za wsparcie.

- Bardzo cieszy nas fakt, że współpraca pomiędzy wystawcami z Chin a Targami Kielce zawsze układa się pomyślnie i oparta jest na wzajemnym zaufaniu. Jesteśmy przekonani o tym, że tak, jak Targi Kielce widzą ogromny potencjał dla rozwoju biznesu w Chinach, tak Chiny chcą poszerzać swoje gospodarcze horyzonty zarówno o nowe kraje, jak i miejscowości, w tym Kielce.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy Państwu serdecznie podziękować za wsparcie, które okazaliście w stosunku do mieszkańców Kielc, w tym Targów Kielce w czasie pandemii COVID-19. Wasza pomoc w postaci dostarczenia do Kielc materiałów ochronnych to dowód na to, że jesteście wspaniałymi ludźmi, troszczącymi się o innych. – podsumował prezes.

 

Spotkanie zgromadza firmy produkujące mechaniczne i elektryczne części z Liaoning. W asortymencie znajdą części samochodowe, rury, złącza metalowe, inteligentna automatyka przemysłowa. Co więcej wystawcy zajmują się konserwacją systemów zautomatyzowanych, hydrauliką, energią, hutnictwem, inżynierią oraz górnictwem.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu.
Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zainstalować oprogramowanie do spotkań ZOOM , a następnie w wyznaczonym czasie kliknąć w link

Numer ID do logowania na platformie ZOOM: 816 7812 0256

https://zoom.com.cn/j/81678120256

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy