34938735b5ac777c6974.jpg
Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii jest urzędem administracji rządowej. Funkcję Ministra od stycznia 2018 pełni Jadwiga Emilewicz.

Targi METAL z honorowym patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii

24 lipca 2018
Przyznany patronat to wyraz uznania dla organizatorów jednych z najważniejszych na świecie targów dla branży odlewniczej.

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii jest urzędem administracji rządowej. Funkcję Ministra od stycznia 2018 pełni Jadwiga Emilewicz. Do głównych działań Ministerstwa należy, między innymi analiza i ocena polskiej gospodarki, bezpieczeństwo gospodarcze, zrównoważony rozwój, wspieranie innowacji i przedsiębiorczości oraz współprace międzynarodowe.

Targi METAL 2018 oraz towarzszące wydarzenia: RECYKLING, ALUMINIUM & NONFERMET oraz HEAT TREATMENT to najważniejsze wydarzenie na świecie i największe w Europie Środkowo-Wschodniej dla branży odlewniczej. W tym roku, równolegle z wystawami z cyklu „Przemysłowej Jesieni” odbywającymi się w Targach Kielce, będzie miał miejsce 73. Światowy Kongres Odlewnictwa „Creative Foundry” (23-25 września) w Krakowie.  W związku z tym wydarzeniem, 26 września zaplanowano sesję wyjazdową członków światowej organizacji Odlewnictwa (The World Foundry Organization) do kieleckiego ośrodka wystawienniczego.

(PŚ)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy