13601425ca488cf6437a.jpg
Aluminiowe szalunki wykopowe LITEBOX na Targach EXPO-GAS zaprezentuje firma TITAN POLSKA

Targi EXPO-GAS z nowością od TITAN POLSKA

03 kwietnia 2019
Aluminiowe szalunki wykopowe LITEBOX to nowość jaką podczas tegorocznych Targów Techniki Gazowniczej zaprezentuje krakowska firma.

System aluminiowych szalunków wykopowych LITEBOX to idealny system zabezpieczania wykopów o głębokości do 3.00 m (max 6.00 m). Jest to doskonały wybór do zastosowań w warunkach zabudowy miejskiej oraz tam gdzie liczy się czas mobilizacji sprzętu. System został zaprojektowany tak aby mogły nim operować nawet 2 osoby na budowie oraz był jak najbardziej mobilny. System LITEBOX to najlżejsze szalunki aluminiowe dostępne na rynku. Masa najcięższego elementu w całym systemie to zaledwie 42 kg (panel aluminiowy LITEBOX 3,00m). Dzięki temu szybko i łatwo bez użycia ciężkiego sprzętu można zmobilizować sprzęt do wyjazdu oraz zmontować szalunek na budowie. Dzięki niskiej masie szalunek może być przewożony lekkimi samochodami dostawczymi do 3,5t. System LITEBOX to najlżejsze szalunki aluminiowe w Europie! Ponadto szalunki wykopowe LITEBOX posiadają największy na rynku prześwit roboczy pomiędzy dnem wykopu a rozporami (prześwit na rurę) wynoszący aż 75 cm!

System LITEBOX to jedyne szalunki wykopowe na rynku, posiadające systemowe akcesoria zapewniające pełne bezpieczeństwo osób pracujących, jak i osób postronnych.

Ofertę firmy TITAN POLSKA będzie można poznać podczas Targów EXPO-GAS od 24 do 25 kwietnia 2019 roku w Targach Kielce.

(UK)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy