na-stronke.png

Targi Enex z Patronatem Honorowym Ministerstwa Klimatu i Środowiska

11 lutego 2022
Minister Klimatu i Środowiska Anna Moskwa objęła patronatem honorowym targi Enex. Wsparcie strategicznych instytucji państwowych zwiększa rangę wydarzenia i potwierdza znaczenie branży odnawialnych źródeł energii.

Odnawialne Źródła Energi i Elektromobilność to przyszłość – dowodem na to jest trend wzrostowy w branży energetycznej i fotowoltaicznej oraz szereg programów proekologicznych wdrażanych w życie. Na rynku pojawia się również coraz więcej innowacyjnych rozwiązań i branżowych premier produktowych, które zaprezentowane zostaną podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Odnawialnych Źródeł Energi ENEX-NOWA ENERGIA. 

Minister Klimatu i Środowiska Anna Moskwa doceniła wagę targów Enex, obejmując je patronatem honorowym. Zakres branżowy targów Enex jest bardzo szeroki, a swoją obecność podczas tegorocznej edycji wydarzenia potwierdziło już ponad 150 Wystawców z 14 krajów.

Zapraszamy już od 23 do 24 lutego br. do Targów Kielce.

 

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.