79948345b8ccb465cc36.png
Aplikacja jest dużym ułatwieniem podczas targów

SuperExpo - ułatwienie dla wystawców i gości targów

03 września 2018
Firma SuperExpo, która od lat współpracuje z Targami Kielce, przygotowała dla zwiedzających oraz gości targów specjalną aplikację. O jej plusach będą mogli przekonać się uczestnicy Kielce Bike Expo, które rozpoczynają się już 15 września w Targach Kielce.

Superexpo.com to portal działający od wielu lat na rynku targowym. Jego celem jest ułatwienie współpracy pomiędzy zwiedzającymi, a firmami prezentującymi swoją ofertę podczas targów. Firma proponuje swoim klientom nowoczesne technologicznie rozwiązania, a do jednych z nich należy aplikacja mobilna. Jej działania będzie można ocenić podczas zbliżających się tragów Kielce Bike – Expo.

Aplikacja dedykowana jest wystawcom i zaprojektowana jest tak, aby pomóc mu szybko i przejrzyście zaprezentować ofertę produktową. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom prezentacja produktu tworzona jest już w trakcie rozmowy z klientem. Jak podkreślają twórcy, dzięki niej w zaledwie kilkadziesiąt  sekund możemy określić, jaką ofertę cenową, zniżki i asortyment możemy zaoferować. Aplikacja zastępuje dziesiątki katalogów i ulotek, które niezmiennie towarzyszą zwiedzającym po każdej imprezie targowej. Aplikacja dla wystawcy ułatwia zbieranie zapytań ofertowych i jest zintegrowana z profilem wystawcy na portalu superexpo.com.

Program jest także pomocny przy wyszukiwaniu stoisk targowych, jak i produktów, które oferują dane firmy. Ważnym elementem jest fakt, że wgląd w aplikacje maja zarówno targowi wystawcy, jak i goście odwiedzający wydarzenie.

(MBr)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy