Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
760968056d6dfa2ceed8.jpg
Targom EUROGUSS towarzyszyły interesujące ekspozycje

Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich na targach EUROGUSS

22 stycznia 2016
Reprezentowano krajową branżę odlewniczą. Nie zabrakło zespołu Targów Kielce

Targi EUROGUSS w Norymberdze, poświęcone są odlewnictwu ciśnieniowemu metali nieżelaznych. To jedna z najważniejszych wystaw dedykowana tej branży w Europie. Innowacyjne urządzenia i technologie jak: szybkie prototypowanie, maszyny CNC, stopy metali, formy odlewnicze, urządzenia peryferyjne, procesy łączenia, optymalizacja procesów, efektywność energetyczna, badania materiałów, maszyny i druk 3D - kompleksowo uzupełniają branżową tematykę. Kto jest na bieżąco z nowościami odwiedził w styczniu niemiecką imprezę, która dynamicznie się rozwija.

Owocne rozmowy na stoisku STOP

Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich w tym roku brało udział w targach EUROGUSSS jako wystawca. Na polskim stoisku obecny był prezes STOP – mgr inż. Tadeusz Franaszek, doskonale znający specyfikę niemieckiego rynku i wystaw branżowych.  Było to miejsce prezentacji polskich odlewni oraz firm związanych z produkcją komponentów odlewniczych.

Propozycje krajowej branży cieszyły się zainteresowaniem, nie tylko niemieckich zwiedzających, ale także specjalistów z wielu innych krajów, jacy odwiedzili EUROGUSS 2016. 

O METALU na międzynarodowej arenie

Podczas EUROGUSS w Norymberdze nie zabrakło zespołu Targów Kielce, który zwiedzał wystawę i promował polskie XXI Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL w Kielcach, które odbędą się już 20-22 września 2016. Przeprowadzono wiele rozmów z wiodącymi w branży firmami zagranicznymi, nawiązano interesujące kontakty biznesowe, z których część zaowocowała deklaracjami udziału w targach METAL 2016. Promocja targów METAL na tej międzynarodowej imprezie targowej gwarantuje, że edycja METAL 2016 będzie znów rekordowa zarówno pod względem ilości firm, zajętej powierzchni wystawienniczej jak i prezentacji maszyn na stoiskach targowych.

W targach METAL 2016  już teraz deklarują swój udział producenci maszyn ciśnieniowy, m.in. AGRATI, BUHLER, IDRA…więcej o firmach, które już się zgłosiły na targi na stronie targów METAL: www.metal.targikielce.pl

Zapraszamy:

Przemysłowa Jesień w Targach Kielce

20-22 września 2016

Targi Kielce

metal-euroguss

Targi EUROGUSS to doskonałe miejsce do spotkań biznesowych. Na zdjęciu od lewej: Wiesław Walczak i Kordian Zawadzki - Współwłaściciele Odlewni SILUM, Maciej Asłanowicz - Współwłaściciel firmy FERRO-TERM, Marek Czyżewki - Dyrektor Przedstawicielstwa w Polsce firmy IDRA, mgr inż. Tadeusz Franaszek - Prezes STOP i Piotr Pawelec Dyrektor targów METAL.

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy