760968056d6dfa2ceed8.jpg
Targom EUROGUSS towarzyszyły interesujące ekspozycje

Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich na targach EUROGUSS

22 stycznia 2016
Reprezentowano krajową branżę odlewniczą. Nie zabrakło zespołu Targów Kielce

Targi EUROGUSS w Norymberdze, poświęcone są odlewnictwu ciśnieniowemu metali nieżelaznych. To jedna z najważniejszych wystaw dedykowana tej branży w Europie. Innowacyjne urządzenia i technologie jak: szybkie prototypowanie, maszyny CNC, stopy metali, formy odlewnicze, urządzenia peryferyjne, procesy łączenia, optymalizacja procesów, efektywność energetyczna, badania materiałów, maszyny i druk 3D - kompleksowo uzupełniają branżową tematykę. Kto jest na bieżąco z nowościami odwiedził w styczniu niemiecką imprezę, która dynamicznie się rozwija.

Owocne rozmowy na stoisku STOP

Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich w tym roku brało udział w targach EUROGUSSS jako wystawca. Na polskim stoisku obecny był prezes STOP – mgr inż. Tadeusz Franaszek, doskonale znający specyfikę niemieckiego rynku i wystaw branżowych.  Było to miejsce prezentacji polskich odlewni oraz firm związanych z produkcją komponentów odlewniczych.

Propozycje krajowej branży cieszyły się zainteresowaniem, nie tylko niemieckich zwiedzających, ale także specjalistów z wielu innych krajów, jacy odwiedzili EUROGUSS 2016. 

O METALU na międzynarodowej arenie

Podczas EUROGUSS w Norymberdze nie zabrakło zespołu Targów Kielce, który zwiedzał wystawę i promował polskie XXI Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL w Kielcach, które odbędą się już 20-22 września 2016. Przeprowadzono wiele rozmów z wiodącymi w branży firmami zagranicznymi, nawiązano interesujące kontakty biznesowe, z których część zaowocowała deklaracjami udziału w targach METAL 2016. Promocja targów METAL na tej międzynarodowej imprezie targowej gwarantuje, że edycja METAL 2016 będzie znów rekordowa zarówno pod względem ilości firm, zajętej powierzchni wystawienniczej jak i prezentacji maszyn na stoiskach targowych.

W targach METAL 2016  już teraz deklarują swój udział producenci maszyn ciśnieniowy, m.in. AGRATI, BUHLER, IDRA…więcej o firmach, które już się zgłosiły na targi na stronie targów METAL: www.metal.targikielce.pl

Zapraszamy:

Przemysłowa Jesień w Targach Kielce

20-22 września 2016

Targi Kielce

metal-euroguss

Targi EUROGUSS to doskonałe miejsce do spotkań biznesowych. Na zdjęciu od lewej: Wiesław Walczak i Kordian Zawadzki - Współwłaściciele Odlewni SILUM, Maciej Asłanowicz - Współwłaściciel firmy FERRO-TERM, Marek Czyżewki - Dyrektor Przedstawicielstwa w Polsce firmy IDRA, mgr inż. Tadeusz Franaszek - Prezes STOP i Piotr Pawelec Dyrektor targów METAL.