Original-jpg.jpg

STOM-TOOL 2024: Poznaj maszyny od HGM

28 listopada 2023
Firma HGM Maszyny Sp. z o.o. współpracuje z markami i producentami europejskimi, którzy tworzą swoje urządzenia oraz narzędzia według najlepszych i najwyższych standardów. Już podczas Przemysłowej Wiosny w marcu 2024 roku firma zaprezentuje się w Targach Kielce.

W swojej bogatej ofercie HGM posiada maszyny i narzędzia przemysłowe z najwyższej półki, produkowane w głównej mierze w Europie. W portfolio firmy znajdują się m.in. zwijarki/walcarki do blach i profili, prostowarki do blach, gratowarki do blach, ukosowarki ręczne i stacjonarne, prasy ręczne i pneumatyczne (oraz inne), prasy serwo i mechaniczne, wiertarki stołowe i słupowe, prasy krawędziowe i gilotyny, przecinarki taśmowe i tarczowe, szlifierki, wykrawarki.

Ofertę firmy będzie można poznać podczas Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL od 19 do 22 marca 2024 roku.

Polecane aktualności
14 czerwca 2024
- Dzięki szybkiej decyzji Pani Prezydent Kielc Agaty Wojdy, mamy szansę ukończyć budowę nowej hali przed MSPO w 2026 roku - powiedział Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce podczas piątkowej konferencji prasowej w kieleckim ośrodku.
21 marca 2024
Popołudnie drugiego dnia Przemysłowej Wiosny, upłynęło pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych.
20 marca 2024
Przemysłowa Wiosna to okazja do wzięcia udziału w konferencji poświęconej najnowszym rozwiązaniom technologicznym w obróbce stali, które mają zasadniczy wpływ na poprawę jakości oraz efektywności pracy w polskich zakładach produkcyjnych. Targi potrwają do piątku, 22 marca.
20 marca 2024
Profesor Politechniki Świętokrzyskiej, rektor kierujący uczelnią przez dwie kadencje w latach 2008-2016, podczas Przemysłowej Wiosny zaprezentował swoją nową publikację. To kompendium poświęcone tematyce metrologii i analizie powierzchni, które powstało dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w przemyśle oraz dokonaniom badawczym i naukowym autora.
19 marca 2024
W trakcie seminarium poruszane są tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji. Inauguracyjne wystąpienie poświęcone było natomiast działaniom dotyczącym ESG.
19 marca 2024
- Nowym podejściem w wytwarzaniu produktów jest zastosowanie druku 3D. Może on być wykonywany przy użyciu urządzeń dedykowanych, które są prezentowane na targach STOM, jak również przy pomocy urządzeń stosowanych w procesach spawalniczych – wyjaśniał Marek  Węglowski rozpoczynając seminarium. Wydarzenie zorganizował Górnośląski Instytut Technologiczny, który jest częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz.
19 marca 2024
Niemal 600 wystawców, współwystawców i firm reprezentowanych z 21 krajów, dodatkowa hala tymczasowa, powierzchnia wystawiennicza większa o 10% od poprzedniej edycji – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2024 roku zapowiada się rekordowo.
18 marca 2024
Ciekawa ekspozycja, bogaty program "speech areny" - tymczasowa hal I to miejsce, które trzeba odwiedzić podczas tegorocznej Przemysłowej Wiosny.