Projekt-bez-nazwy-13.png

STOM 2024: TRUMPF jak zawsze obecny

26 lutego 2024
Trudno wyobrazić sobie Przemysłową Wiosnę bez jednego ze światowych potentatów - firmy TRUMPF. Również w tym roku firma zapowiada niezwykle ciekawą prezentację w hali E.

TRUMPF Polska Sp.z o.o. Sp.k. to Centrum Technologii Laserowej i Plastycznej Obróbki Blach w Warszawie, działające dynamicznie od 2002 roku jako część Grupy TRUMPF. Jest Spółką Córką wiodącego producenta maszyn TRUMPF  i wyłącznym jej przedstawicielem na polskim rynku. Główna misja firmy to ciągły rozwój, cyfryzacja i usieciowienie technik produkcji - czyli starania by, stawały  się bardziej ekonomiczne, precyzyjne i przyszłościowe.

Na targach STOM 2024 TRUMPF zaprezentuje innowacyjne rozwiązania w maszynach takich jak:

  • TruLaser 3030 fiber – szybka obrabiarka do cięcia,

TruLaser-3030-fiber.jpg [1.21 MB]

  • TruArc Weld 1000 – zautomatyzowana komora spawalnicza,

TruArc-Weld-1000.jpg [1.59 MB]

  • TruBend Seria 7000 – prasa krawędziowa

TruBend-7050.jpg [1.20 MB]

  • TruMark Station 7000 – laserowy system znakujący

TruMark-Station-7000.jpg [1.76 MB]

Dodatkowo, firma zaprezentuje oprogramowanie Oseon, które wspomaga funkcjonowanie Smart Factory, czyli inteligentnej fabryki, poprzez skuteczne zarządzanie przepływem materiałów, informacji, automatyzacją i optymalizacją procesu.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska E15 na targach STOM w Kielcach, gdzie będziecie Państwo mieli okazję zobaczyć pracę maszyn na żywo, zadawać pytania ekspertom i poznać najnowsze technologie, które kształtują przyszłość światowego przemysłu.

Polecane aktualności
14 czerwca 2024
- Dzięki szybkiej decyzji Pani Prezydent Kielc Agaty Wojdy, mamy szansę ukończyć budowę nowej hali przed MSPO w 2026 roku - powiedział Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce podczas piątkowej konferencji prasowej w kieleckim ośrodku.
21 marca 2024
Popołudnie drugiego dnia Przemysłowej Wiosny, upłynęło pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych.
20 marca 2024
Przemysłowa Wiosna to okazja do wzięcia udziału w konferencji poświęconej najnowszym rozwiązaniom technologicznym w obróbce stali, które mają zasadniczy wpływ na poprawę jakości oraz efektywności pracy w polskich zakładach produkcyjnych. Targi potrwają do piątku, 22 marca.
20 marca 2024
Profesor Politechniki Świętokrzyskiej, rektor kierujący uczelnią przez dwie kadencje w latach 2008-2016, podczas Przemysłowej Wiosny zaprezentował swoją nową publikację. To kompendium poświęcone tematyce metrologii i analizie powierzchni, które powstało dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w przemyśle oraz dokonaniom badawczym i naukowym autora.
19 marca 2024
W trakcie seminarium poruszane są tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji. Inauguracyjne wystąpienie poświęcone było natomiast działaniom dotyczącym ESG.
19 marca 2024
- Nowym podejściem w wytwarzaniu produktów jest zastosowanie druku 3D. Może on być wykonywany przy użyciu urządzeń dedykowanych, które są prezentowane na targach STOM, jak również przy pomocy urządzeń stosowanych w procesach spawalniczych – wyjaśniał Marek  Węglowski rozpoczynając seminarium. Wydarzenie zorganizował Górnośląski Instytut Technologiczny, który jest częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz.
19 marca 2024
Niemal 600 wystawców, współwystawców i firm reprezentowanych z 21 krajów, dodatkowa hala tymczasowa, powierzchnia wystawiennicza większa o 10% od poprzedniej edycji – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2024 roku zapowiada się rekordowo.
18 marca 2024
Ciekawa ekspozycja, bogaty program "speech areny" - tymczasowa hal I to miejsce, które trzeba odwiedzić podczas tegorocznej Przemysłowej Wiosny.