Starter.jpg

STOM 2024: Nie tylko maszyny. Poznaj najnowocześniejsze systemy podczas Przemysłowej Wiosny.

14 listopada 2023
Klientami TIMATE są głównie przedsiębiorstwa logistyczne, produkcyjne i medyczne, zatrudniające przynajmniej kilkuset pracowników. Również odwiedzający przemysłowy cykl w Targach Kielce będą mogli poznać ten niezwykły system.

System TIMATE to narzędzie do kompleksowego zarządzania ludźmi i procesami w firmie - przy tym bardzo proste, automatyczne i bezobsługowe.

TIMATE-logo.jpg [50.56 KB]

Działa za pomocą nowoczesnej karty, która z jednej strony jest elektronicznym identyfikatorem pracownika, a z drugiej mierzy czas pracy i ocenia jego wykorzystanie w procesach biznesowych. Wszystko to z poszanowaniem prywatności pracowników i prawnych aspektów gromadzenia informacji. Karta nie zbiera żadnych danych biometrycznych i wrażliwych. Wystarczy ją nosić przy sobie, a cała reszta dzieje się automatycznie. Podczas Przemysłowej Wiosny 2024 będzie można sprawdzić, jakie benefity system TIMATE przyniesie Państwa firmie.

Polecane aktualności
21 marca 2024
Popołudnie drugiego dnia Przemysłowej Wiosny, upłynęło pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych.
20 marca 2024
Przemysłowa Wiosna to okazja do wzięcia udziału w konferencji poświęconej najnowszym rozwiązaniom technologicznym w obróbce stali, które mają zasadniczy wpływ na poprawę jakości oraz efektywności pracy w polskich zakładach produkcyjnych. Targi potrwają do piątku, 22 marca.
20 marca 2024
Profesor Politechniki Świętokrzyskiej, rektor kierujący uczelnią przez dwie kadencje w latach 2008-2016, podczas Przemysłowej Wiosny zaprezentował swoją nową publikację. To kompendium poświęcone tematyce metrologii i analizie powierzchni, które powstało dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w przemyśle oraz dokonaniom badawczym i naukowym autora.
19 marca 2024
W trakcie seminarium poruszane są tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji. Inauguracyjne wystąpienie poświęcone było natomiast działaniom dotyczącym ESG.
19 marca 2024
- Nowym podejściem w wytwarzaniu produktów jest zastosowanie druku 3D. Może on być wykonywany przy użyciu urządzeń dedykowanych, które są prezentowane na targach STOM, jak również przy pomocy urządzeń stosowanych w procesach spawalniczych – wyjaśniał Marek  Węglowski rozpoczynając seminarium. Wydarzenie zorganizował Górnośląski Instytut Technologiczny, który jest częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz.
19 marca 2024
Niemal 600 wystawców, współwystawców i firm reprezentowanych z 21 krajów, dodatkowa hala tymczasowa, powierzchnia wystawiennicza większa o 10% od poprzedniej edycji – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2024 roku zapowiada się rekordowo.
18 marca 2024
Ciekawa ekspozycja, bogaty program "speech areny" - tymczasowa hal I to miejsce, które trzeba odwiedzić podczas tegorocznej Przemysłowej Wiosny.
14 marca 2024
Od środy 13 marca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Batalionów Chłopskich, Wystawowej i Malików w Kielcach. Drogowcy rozpoczęli kompleksową przebudowę tego miejsca, dotychczasowe skrzyżowanie zastąpi rondo turbinowe.