Projekt-bez-nazwy-11.png

STOM 2024: Poznaj ofertę GF Machining Solutions

16 lutego 2024
GF Machining Solutions należy do wiodących liderów w dziedzinie inżynierii precyzyjnej. Dostarcza zaawansowane rozwiązania produkcyjne producentom komponentów mechanicznych i narzędzi o najwyższej precyzji. Podczas Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce firma zaprezentuje kilka maszyn.

Firma nieustannie rozwija swoje technologie, takie jak obróbka elektroerozyjna (EDM), frezowanie szybkościowe HSM, wrzeciona, obrabiarki laserowe do teksturowania, systemy do automatyzacji produkcji, precyzyjne oprzyrządowanie i rozwiązania cyfrowe.

GF Machining Solutions oferuje nie tylko innowacyjne produkty, lecz również pełen zakres usług i wsparcia dla klientów. Firma kładzie nacisk na dostarczanie kompletnych rozwiązań dla szerokiego zakresu branż, co umożliwia klientom ciągły rozwój w kierunku wprowadzania coraz bardziej ekologicznych i energooszczędnych praktyk produkcyjnych. Celem firmy jest jest dostarczanie innowacyjnych produktów na globalny rynek, a przy tym rozwijanie się w sposób zrównoważony.

W Targach Kielce GF zaprezentuje:

Nowość z serii obrabiarek elektroerozyjnych AgieCharmilles CUT F. CUT F to zoptymalizowane pod kątem elastyczności rozwiązanie, które doskonale sprawdza się zarówno w produkcji narzędzi, jak i części. Dzięki wysokiej dokładności pozycjonowania i wydajnemu generatorowi z technologią Spark Track, zapewnia ona nie tylko wysoką precyzję, ale także wydajność. Zoptymalizowana konstrukcja mechaniczna i wysokiej jakości komponenty zapewniają niezawodną precyzję i wydajność, dostosowaną do różnorodnych zadań obróbki.

4bb8f148-d370-47a7-9791-1fa86ca730cc.jpg [47.23 KB]

AgieCharmilles LASER P 1000 U. Technologia teksturowania laserowego firmy GF Machining Solutions jest zaawansowanym, cyfrowym i ekologicznym rozwiązaniem, które znajduje zastosowanie w produkcji wnętrz samochodów, opakowań, urządzeń domowych oraz produktów ICT. Dzięki tej technologii, masz możliwość nadawania wyraźnych tekstur formom, wraz z grawerowaniem, uzyskaniem efektu piaskowania czy wytrawianiem – wszystko za pomocą tej samego rozwiązania – aby przyspieszyć sukces dzięki naszym obrabiarkom LASER P 600 U, LASER P 1000 U, LASER P 1200 U i LASER P 4000 U.

9472af3e-e2ae-4f8d-a504-d989ba2bf2ca.jpg [60.73 KB]

Mikron MILL E 700 U. Obrabiarki te są następcą serii HEM U. Zapewniają większą i lepszą wydajność obróbki dzięki nowoczesnej, sztywnej konstrukcji maszyny. Duży zakres uchyłu od -65° do + 120° oraz możliwość załadunku ciężkich detali (nawet do 450 kg) na stole uchylno-obrotowym, pozwalają użytkownikom na produkcję szerszego wachlarza detali i narzędzi niż jakakolwiek inna frezarka dostępna na rynku. Korpus został zbudowany na zasadzie sztywnej konstrukcji typu C wykonanej z żeliwa. Dzięki szeroko rozstawionym prowadnicom oraz podwójnie podpartemu stołowi uchylno-obrotowemu wraz z optymalnym usuwaniem wiórów ta seria maszyn zapewnia wysoką jakość detali i niezawodne działanie. Frezarki te idealnie nadają się do produkcji jednostkowej i małoseryjnej lub dla producentów części, którzy borykają się z wieloma różnymi wymaganiami przemysłu samochodowego, energetycznego i maszynowego.

aff692cd-1a00-4c74-9e31-cc1505684c45.jpg [130.60 KB]

Polecane aktualności
14 czerwca 2024
- Dzięki szybkiej decyzji Pani Prezydent Kielc Agaty Wojdy, mamy szansę ukończyć budowę nowej hali przed MSPO w 2026 roku - powiedział Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce podczas piątkowej konferencji prasowej w kieleckim ośrodku.
21 marca 2024
Popołudnie drugiego dnia Przemysłowej Wiosny, upłynęło pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych.
20 marca 2024
Przemysłowa Wiosna to okazja do wzięcia udziału w konferencji poświęconej najnowszym rozwiązaniom technologicznym w obróbce stali, które mają zasadniczy wpływ na poprawę jakości oraz efektywności pracy w polskich zakładach produkcyjnych. Targi potrwają do piątku, 22 marca.
20 marca 2024
Profesor Politechniki Świętokrzyskiej, rektor kierujący uczelnią przez dwie kadencje w latach 2008-2016, podczas Przemysłowej Wiosny zaprezentował swoją nową publikację. To kompendium poświęcone tematyce metrologii i analizie powierzchni, które powstało dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w przemyśle oraz dokonaniom badawczym i naukowym autora.
19 marca 2024
W trakcie seminarium poruszane są tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji. Inauguracyjne wystąpienie poświęcone było natomiast działaniom dotyczącym ESG.
19 marca 2024
- Nowym podejściem w wytwarzaniu produktów jest zastosowanie druku 3D. Może on być wykonywany przy użyciu urządzeń dedykowanych, które są prezentowane na targach STOM, jak również przy pomocy urządzeń stosowanych w procesach spawalniczych – wyjaśniał Marek  Węglowski rozpoczynając seminarium. Wydarzenie zorganizował Górnośląski Instytut Technologiczny, który jest częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz.
19 marca 2024
Niemal 600 wystawców, współwystawców i firm reprezentowanych z 21 krajów, dodatkowa hala tymczasowa, powierzchnia wystawiennicza większa o 10% od poprzedniej edycji – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2024 roku zapowiada się rekordowo.
18 marca 2024
Ciekawa ekspozycja, bogaty program "speech areny" - tymczasowa hal I to miejsce, które trzeba odwiedzić podczas tegorocznej Przemysłowej Wiosny.