Projekt-bez-nazwy-9.png

STOM 2024: CHIRON Group w Targach Kielce

14 lutego 2024
CHIRON Group to firma o bogatej, ponad stuletniej historii, specjalizująca się w produkcji wysokowydajnych, pionowych centrów frezarskich oraz frezarsko-tokarskich. A co firma pokaże już w marcu podczas Przemysłowej Wiosny?

Zakłady produkcyjne i ośrodki badawczo-rozwojowe grupy Chiron znajdują się na czterech kontynentach, podobnie jak biura sprzedaży, centra serwisowe oraz przedstawicielstwa handlowe. Firma rozpoznawalna na całym świecie jako niekwestionowany lider wśród producentów maszyn CNC oferująca zaawansowane rozwiązania technologiczne „pod klucz”.

Wielowrzecionowe, zautomatyzowane, dynamiczne i precyzyjne centra obróbcze umożliwiają naszym klientom produkowanie najbardziej skomplikowanych detali w możliwie jak najkrótszym czasie.

Odział firmy Chiron Polska zlokalizowany w Paniówkach w województwie śląskim świadczy usługi serwisowe na terenie całego kraju. Ponadto oferujemy sprzedaż maszyn, części zamiennych oraz profesjonalne wsparcie techniczne. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom naszych klientów oraz dostarczać najwyższej jakości maszyny i rozwiązania do wydajnej i precyzyjnej obróbki metalu.

Podczas tegorocznych targów STOM firma zaprezentuje  dwa centra obróbcze, spośród szerokiej gamy produktów. Pierwszym będzie pionowe, dwuwrzecionowe centrum frezarskie Chiron DZ12 W. To kompaktowa, dynamiczna, wyposażona w wymiennik palet, dedykowana dla przemysłu motoryzacyjnego maszyna.

Drugim z prezentowanych produktów będzie niezwykle precyzyjne 5-osiowe mikro centrum frezarskie wykorzystywane głównie w branży medycznej oraz jubilerskiej. Maszyna dzięki swojej konstrukcji charakteryzuje się niebywałą dokładnością co przekłada się na najwyższą jakość produkowanych przy jej użyciu detali. 

 

Polecane aktualności
14 czerwca 2024
- Dzięki szybkiej decyzji Pani Prezydent Kielc Agaty Wojdy, mamy szansę ukończyć budowę nowej hali przed MSPO w 2026 roku - powiedział Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce podczas piątkowej konferencji prasowej w kieleckim ośrodku.
21 marca 2024
Popołudnie drugiego dnia Przemysłowej Wiosny, upłynęło pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych.
20 marca 2024
Przemysłowa Wiosna to okazja do wzięcia udziału w konferencji poświęconej najnowszym rozwiązaniom technologicznym w obróbce stali, które mają zasadniczy wpływ na poprawę jakości oraz efektywności pracy w polskich zakładach produkcyjnych. Targi potrwają do piątku, 22 marca.
20 marca 2024
Profesor Politechniki Świętokrzyskiej, rektor kierujący uczelnią przez dwie kadencje w latach 2008-2016, podczas Przemysłowej Wiosny zaprezentował swoją nową publikację. To kompendium poświęcone tematyce metrologii i analizie powierzchni, które powstało dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w przemyśle oraz dokonaniom badawczym i naukowym autora.
19 marca 2024
W trakcie seminarium poruszane są tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji. Inauguracyjne wystąpienie poświęcone było natomiast działaniom dotyczącym ESG.
19 marca 2024
- Nowym podejściem w wytwarzaniu produktów jest zastosowanie druku 3D. Może on być wykonywany przy użyciu urządzeń dedykowanych, które są prezentowane na targach STOM, jak również przy pomocy urządzeń stosowanych w procesach spawalniczych – wyjaśniał Marek  Węglowski rozpoczynając seminarium. Wydarzenie zorganizował Górnośląski Instytut Technologiczny, który jest częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz.
19 marca 2024
Niemal 600 wystawców, współwystawców i firm reprezentowanych z 21 krajów, dodatkowa hala tymczasowa, powierzchnia wystawiennicza większa o 10% od poprzedniej edycji – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2024 roku zapowiada się rekordowo.
18 marca 2024
Ciekawa ekspozycja, bogaty program "speech areny" - tymczasowa hal I to miejsce, które trzeba odwiedzić podczas tegorocznej Przemysłowej Wiosny.