Strefa-Youtuberow-podczas-targow-Enex-cieszy-sie-duzym-zainteresowaniem..jpg
Ciekawe rozmowy z Youtuberami z branży OZE na targach Enex!

Spotkanie ze znanymi Youtuberami branży OZE na targach Enex! Powstanie specjalna strefa z transmisjami na żywo i atrakcjami dla widzów

03 stycznia 2025
Już 18 i 19 lutego 2025 roku w Kielcach podczas targów Enex powstanie unikalna Strefa Youtubera, w której miłośnicy odnawialnych źródeł energii (OZE) będą mogli spotkać swoich ulubionych twórców internetowych! Najpopularniejsi polscy Youtuberzy, pasjonaci nowoczesnych technologii i ekologicznych rozwiązań, pojawią się, by podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i pozytywną energią.

Najbardziej popularni polscy twórcy z sektora OZE spotkają się ze swoimi fanami w Strefie Youtubera na targach Enex w Kielcach. Oprócz działalności w serwisie Youtube łączą ich wspólne zainteresowania szeroko pojętą tematyką odnawialnych źródeł energii, elektromobilnością i energooszczędnymi rozwiązaniami.

W trakcie dwóch dni targów w Strefie Youtubera będzie można uczestniczyć w transmisjach na żywo, fascynujących prezentacjach oraz panelach dyskusyjnych. To wyjątkowa okazja, aby na żywo porozmawiać z twórcami, którzy na co dzień inspirują swoich widzów do działania w obszarze OZE, elektromobilności czy energooszczędnych rozwiązań.

Wśród zaproszonych do Strefy Youtubera gości znaleźli się m.in.:

  • Waldek z kanału "Pompa Ciepła i PV",
  • Sławek z "Panele Fotowoltaiczne",
  • Waldek z "Zeptobox.pl",
  • Michał z "Na prąd od Polsce",
  • Hubert z "Maxiservice DIY",
  • Maciej z "Smart DIY",
  • Radek z "Offgrid",
  • Piotr z "Eko Niezależny",
  • Tomasz Żyłka oraz wielu innych!

Każdy z nich wnosi unikalne spojrzenie na tematykę OZE, a ich wiedza i praktyczne doświadczenie przyciągają tysiące widzów na platformie YouTube. W Strefie będzie można nie tylko wysłuchać ich prelekcji, ale również zadać pytania, porozmawiać, zdobyć autografy, zrobić wspólne zdjęcia, a nawet wziąć udział w specjalnych konkursach i atrakcjach.

Zapraszamy serdecznie od 18 do 19 lutego 2025 roku do Targów Kielce na targi Enex! Wstęp na targi jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

Dołączcie do nas i odkryjcie świat nowoczesnych technologii razem z najpopularniejszymi Youtuberami z branży OZE!

Polecane aktualności
19 lutego 2025
Miłośnicy odnawialnych źródeł energii podczas dwóch dni targów Enex w Strefie Youtberów mogli spotkać swoich ulubionych twórców internetowych. To pasjonaci nowoczesnych technologii i ekologicznych rozwiązań, którzy na targach dzielili się swoją wiedzą, doświadczeniem i pozytywną energią.
19 lutego 2025
Drugiego dnia targów Enex odbyła się konferencja "Energia dla Świętokrzyskiego 3E – Energia, Eksport, Ekspansja", zorganizowana w ramach projektu „Świętokrzyskie dla Biznesu”. Wydarzenie zgromadziło wielu przedstawicieli branży energetycznej, ekspertów oraz przedsiębiorców zainteresowanych najnowszymi trendami i wyzwaniami sektora energetycznego.
19 lutego 2025
Jedno z kluczowych wydarzeń branżowych poświęcone nowoczesnym technologiom w fotowoltaice i magazynowaniu energii, czyli Forum Solar + odbyło się 19 lutego 2025 roku, w ramach Międzynarodowych Targów ENEX. W konferencji uczestniczyli eksperci, przedstawiciele firm oraz specjaliści z branży odnawialnych źródeł energii. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i zgromadziło licznych uczestników poszukujących wiedzy o najnowszych trendach oraz innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych.
19 lutego 2025
Viessmann, QVANTUM, GALMET, LG, OEM Energy przedstawiły podczas targów Enex najnowsze pompy ciepła. Szczegóły działania nowych rozwiązań zastały omówione w czasie prelekcji na Arenie w hali 5.
19 lutego 2025
Jak zabezpieczyć swoją instalację fotowoltaiczną? Jak zoptymalizować zużycie energii i uzyskać wsparcie finansowe? Odpowiedzi na te pytania poznają uczestnicy konferencji organizowanej przez firmę Fronius podczas Targów ENEX 2025. Udział w konferencji jest okazją do zgłębienia tematyki fotowoltaiki, elektromobilności i zasilania rezerwowego.
19 lutego 2025
W środę, 19 lutego w Targach Kielce odbywa się drugi dzień targów odnawialnych źródeł energii Enex. To doskonała okazja do poznania najnowszych technologii, wymiany doświadczeń i nawiązania cennych kontaktów biznesowych. W programie liczne spotkania i atrakcje dla odwiedzających targi.
18 lutego 2025
Nagrody i wyróżnienia zostały wręczone podczas gali 27-ych Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX we wtorek, 18 lutego w Targach Kielce.
18 lutego 2025
Wielkie emocje, strategiczne wyzwania i wiedza o OZE – tak można podsumować grę miejską zorganizowaną przez GLOBENERGIA w ramach MIASTOZE podczas Targów ENEX 2025. Po intensywnych zmaganiach wyłoniono zwycięzcę, który zdobył główną nagrodę. Kto okazał się najlepszy? Sprawdź szczegóły!