31873425d03a70504436.jpg
Napisanie dobrej mowy pogrzebowej nie jest łatwe

Specjalista od personalizacji ceremonii pogrzebowej na NECROEXPO

14 czerwca 2019
O indywidualnych przemówieniach opowiada Zbigniew Andrzejewski

Charakter ceremonii pogrzebowej powienien  zostać dobrany do charakteru zmarłego. Rynek usług funeralnych rozwija sie intensywnie, a personalizacja mowy pogrzebowej jest coraz bardziej popularnym zabiegiem.

-Napisanie dobrej mowy pogrzebowej nie jest łatwe. Jeśli przeczyta ją ktoś z rodziny to sprawa prostsza, ale trudno znaleźć osobę, która ma doświadczenie w np. czytaniu liturgii lub wystąpieniach publicznych. Zwykle też najbliżsi, w tych chwilach, są w takim stanie psychicznym, który uniemożliwia im zarówno napisanie jak i odpowiednie przeczytanie takiego pożegnania. Tu potrzeba mocnych nerwów i opanowania. - mówi specjalista Zbigniew Andrzejewski, na łamach swoejej strony www.mowa-pogrzebowa.pl W trakcei trwających targów, autor mów, wprowadzi zainteresoewnych w tajniki pisania persobnalizowanych mów.

Twój wybór: czy wspomnienie zmarłego będzie gotowcem z sieci zrobionym na jednym wzorze, nie odróżniającym się od podobnych, czy też - jeśli uważasz, że osoba, która odeszła zasługuje na indywidulane podejście i napisanie przemowy niepowtarzalnej, skierowanej specjalnie dla niej – Ty podejmujesz decyzje. - dodaje prowadzący szkolenie.

Zachęcamy do udziału. Poniżej prezentujemy przykładową mowę pogrzebową w wykonaniu Zbigniewa Andrzejewskiego.

https://przemowa-pogrzebowa.pl/lib/yluwiw/ODSLUCHAJ-PRZEMOWE-WZOR-jsvtxirt.mp3 

(MB)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy