Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
42761105c6ff17727288.png

SnoKart i MICO na stoisku firmy SPORTINA w Szczyrku

22 lutego 2019
Zapraszamy do zapoznania się z ofertątych dwóch marek podczas wydarzenia SPORT-ZIMA od 22 do 24 lutego!

SnoKart -  to lider produktów do transportu sprzętu narciarskiego i snowboardowego. W swoim asortymencie posiadają gamę produktów od wieloskładnikowych, spinanych toreb, po torby, plecaki i pokrowce do każdego rodzaju sprzętu śnieżnego. 

SnoKart to także maksymalna funkcjonalność i ergonomia, co daje efekt w postaci jednej z najlepiej sprzedających się marek sektora innowacji w produktach Ski/Snow.

 

MICO – to włoska marka skarpet narciarskich i outdoorowych.

MICO SPORT SPA została założona w 1970 roku. Zaczynała jako producent damskich wyrobów pończoszniczych. W 1977 roku przeniosła się do nowej kategorii produktów i rozpoczęła produkcję sportowych skarpet sportowych. Najnowocześniejsze technologie i najbardziej innowacyjne materiały wraz ze współpracą ze znanymi na całym świecie testerami sportowymi i silną siecią agentów sprzedażowych z MICO SPORT, lidera na krajowym rynku technicznej produkcji skarpet sportowych. W latach 80. MICO SPORT dodało do swojej kolekcji pełną gamę "technicznych ubrań".

W 1999 roku MICO SPORT uzyskało od amerykańskiej firmy Noble Fiber Technologies inc. licencję wyłączności na użycie srebrnego włókna X-Static, uważanego za najlepsze pod względem technologii stosowanych w sporcie.

 

(JL)

Polecane aktualności
22 lutego 2019
Zapraszamy na testy sprzętu narciarskiego i snowboardowego, które odbędą się podczas targów Sport Zima na stoku Beskid Sport Arena, w niedzielę 24 lutego w godzinach 8.30-15.30
22 lutego 2019
Kolejna edycja Spotkań Biznesowych dla Branży Sportowej SPORT-ZIMA już w ten weekend w Szczyrku!
19 lutego 2019
Sportina Sp. z o.o. to oficjalny dystrybutor marki CMP w Polsce, zapraszamy na stoisko firmy podzas SPORT-ZIMA w Szczyrku.
19 lutego 2019
Na stoisku firmy SPORTINA odwiedzający biznesowe spotkania SPORT-ZIMA w Szczyrku będą mogli zapoznać się z kolekcją marki SURFANIC na sezon 2019/2020 . To pełna technologii linia produktów dla kobiet, mężczyzn i dzieci w niesamowitej odsłonie stylistycznej.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy