42761105c6ff17727288.png

SnoKart i MICO na stoisku firmy SPORTINA w Szczyrku

22 lutego 2019
Zapraszamy do zapoznania się z ofertątych dwóch marek podczas wydarzenia SPORT-ZIMA od 22 do 24 lutego!

SnoKart -  to lider produktów do transportu sprzętu narciarskiego i snowboardowego. W swoim asortymencie posiadają gamę produktów od wieloskładnikowych, spinanych toreb, po torby, plecaki i pokrowce do każdego rodzaju sprzętu śnieżnego. 

SnoKart to także maksymalna funkcjonalność i ergonomia, co daje efekt w postaci jednej z najlepiej sprzedających się marek sektora innowacji w produktach Ski/Snow.

 

MICO – to włoska marka skarpet narciarskich i outdoorowych.

MICO SPORT SPA została założona w 1970 roku. Zaczynała jako producent damskich wyrobów pończoszniczych. W 1977 roku przeniosła się do nowej kategorii produktów i rozpoczęła produkcję sportowych skarpet sportowych. Najnowocześniejsze technologie i najbardziej innowacyjne materiały wraz ze współpracą ze znanymi na całym świecie testerami sportowymi i silną siecią agentów sprzedażowych z MICO SPORT, lidera na krajowym rynku technicznej produkcji skarpet sportowych. W latach 80. MICO SPORT dodało do swojej kolekcji pełną gamę "technicznych ubrań".

W 1999 roku MICO SPORT uzyskało od amerykańskiej firmy Noble Fiber Technologies inc. licencję wyłączności na użycie srebrnego włókna X-Static, uważanego za najlepsze pod względem technologii stosowanych w sporcie.

 

(JL)