Segway-Ninebot-logo-black-1.png
Segway-Ninebot na targach e-Motion Expo

Segway-Ninebot pokaże nowości na targach e-Motion Expo

26 maja 2023
Najnowsze modele pojazdów transportu krótkodystansowego pojawią się na stoisku firmy Segway-Ninebot już pod koniec września tego roku przy okazji targów mikromobilności e-Motion Expo w Targach Kielce. Marka z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji przyjaznych środowisku alternatywnych środków transportu stawia na bezpieczeństwo i wygodę użytkowników.

Misją marki Segway-Ninebot jest integrowanie istniejących technologii z koncepcjami z przyszłości. W 2015 roku firmy Ninebot i Segway połączyły siły, koncentrując się na badaniach i rozwoju, projektowaniu, produkcji, dystrybucji i sprzedaży produktów do transportu krótkodystansowego. Siedziby strategiczne znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Holandii i Pekinie oraz centrach produkcyjnych w Stanach Zjednoczonych i Chinach. Segway i Ninebot skupiają się na łączeniu robotycznych rozwiązań z telefonami typu smartphone i integrują istniejące technologie i przyszłe koncepcje, takie jak interakcja głosowa i rozpoznawanie twarzy tworząc produkty, które będą wysoce interaktywne i zachęcałyby do inteligentnego życia.

Jako lider dwukołowej mobilności elektrycznej, firma Segway produkuje przyjazne dla środowiska alternatywy dotyczące transportu krótkodystansowego. Aktualnie coraz więcej osób korzysta z urządzeń Segway, jako przyjaznej dla środowiska alternatywy do krótkich podróży, które zazwyczaj odbywamy samochodem. Poza tym emisja w trakcie pracy jest zerowa jest, co pozwala na jazdę wewnątrz. Produkty oferowane przez firmę charakteryzują się dużym zasięgiem (nawet do 65 km) i wysoką jakością dla przyjemniejszych dojazdów do pracy i nie tylko.

Podczas targów 22 i 23 września firma zaprezentuje szeroką ofertę produktów, w tym modele:
Max G2, F2 Pro i Gokart Pro.

(ŁK)

Polecane aktualności
12 czerwca 2023
Targi Mikromobilności e-Motion Expo to miejsce, w którym nie tylko zobaczysz najnowocześniejsze środki transportu osobistego, ale także je przetestujesz. Służyć temu będzie specjalny tor testowy, przystosowany do rowerów elektrycznych i tradycyjnych, na którym ulokowanych będzie 13 przeszkód.
18 maja 2023
Podróże rowerem do pracy, szkoły, czy sklepu często są najlepszym wyborem, szczególnie w dużych, zakorkowanych miastach. Niestety często napotykanym problemem, zniechęcającym do ich użytkowania, jest brak bezpiecznych miejsc do parkowania. Właśnie dlatego firma Rowerado przygotowała inteligentne stojaki dla rowerów i hulajnóg ze zintegrowaną blokadą, które zaprezentuje podczas targów e-Motion Expo już 22-23 września 2023 roku w Targach Kielce.
12 maja 2023
Do wrześniowej edycji e-Motion Expo pozostało jeszcze trochę czasu, ale kolejne firmy zgłaszają się do nas i potwierdzają swoją obecność. Czas najwyższy uchylić rąbka tajemnicy, dlatego w najbliższym czasie możecie spodziewać się pierwszych informacji o tym, kto wszedł na pokład targów mikromobilności e-Motion Expo.