2268705cffc64db4bca.jpg

RR CUSTOMS wśród wystawców na Dub IT Inter Cars Tuning Festival 2019

11 czerwca 2019
Zaczynali od oklejania, tuningu, zakuwanie silników, poszerzanie samochodów (wide body), czy budowa zawieszeń pneumatycznych (air ride) by zostać producentem branży automotive. Zapraszamy do Targów Kielce od 29 do 30 czerwca!

RR Customs to producent profesjonalnych komsetykó samochodowych, dystansów do kół oraz padów polerskich. Na rynku motoryzacyjnym działają od 2001 roku. Z ich ofertą zapoznać się będzie można podczas tegorocznej VIII już edycji kieleckiego święta tuningu Dub IT Inter Cars Tuning Festival.

Produkty

Równolegle ze szkoleniami firma oferuje bogate portfolio produktowe, w tym wiele marek własnych, które zostały bardzo ciepło przyjęte przez rynek motoryzacyjny. Do najważniejszych należą:

  • RRC Performance (dystanse i adaptery) - hi-endowe dystanse samochodowe uzyskiwane dzięki CAD i obrabiarkom CNC.
  • RRC Car Wash (chemia i kosmetyki) - produkty klasy premium do pielęgnacji i konserwacji samochodów.
  • RRC Pads (pady i gąbki) - wysokiej jakości materiały polerskie produkowane z myślą o branży detailingowej.
  • Autofoilie4U (folie samochodowe) - topowe folie samochodowe i narzędzia do ich obróbki.
  • RRC Style (własna linia odzieżowa) - kolekcja tekstyliów o oryginalnych wzorach dedykowana motoryzacyjnym zapaleńcom.

Fabryka

Chcąc zapewnić najwyższą jakość produktów oraz nieprzerwany łańcuch dostaw, uruchomili własną fabrykę. Dzięki temu mogą kontrolować proces produkcyjny na każdym etapie. Od dostaw surowca, po gotowy produkt. Własna fabryka to także gwarancja stałej dostępności produktów oraz możliwości produkowania na indywidualne zamówienia.

Zespół RRC liczy teraz około 60 pasjonatów i stale się powiększa. Na chwilę obecną RRC posiada ponad 3000 m2 powierzchni biurowo-produkcyjnej i park maszynowy o łącznej wartości kilku milionów złotych.

RRC Rulez!

Charakterystyczne dla marki są przede wszystkim unikalny charakter i styl, jakiego próżno szukać wśród innych firm. Niepowtarzalna atmosfera pracy i szeroko zakrojone kampanie marketingowe to znak rozpoznawczy budujący wizerunek firmy. Jednocześnie można u nich liczyć na najwyższą, światową klasę oferowanych usług, sprawdzone i przetestowane produkty, a także elastyczne i w pełni profesjonalne podejście biznesowe.

Jeśli chcecie zapoznać się z ofertą RR CUSTOMS nie może Was zabraknąć na Dub IT Inter Cars Tuning Festivalu w Targach Kielce w ostatni weekend czerwca! 

(JL)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy