16427505b40bf3dd4fcc.jpg
W programie imprezy na odwiedzających czeka mnóstwo zdumiewających pokazów, wystaw i atrakcji.

Rozpoczął się Festiwal Tuningu w Targach Kielce

07 lipca 2018
Już po raz siódmy w Targach Kielce odbywa się Festiwal Tuningu DUB IT!. Tysiące fanów motoryzacji z całej Polski już od samego rana pojawiło się przy ulicy Zakładowej, gdzie przez dwa najbliższe dni odbędzie się wielkie święto motoryzacji.

Wystawcy z branży motoryzacyjnej prezentują swoją szeroką ofertę usług oraz sposoby i produkty niezbędne do atrakcyjnej i skutecznej przemiany auta. Na stoiskach można zapoznać się z bogatą  ofertą unikalnych części, akcesoriów, elektroniki samochodowej a także sprzętu Car Audio.

Podczas wydarzenia na stoisku Get Car na terenie zewnętrznym przed halą F można skorzystać z konsultacji technicznych pojazdów i odkryć wszelkie tajniki mocy, pojemności silnika i przyspieszenia. Co godzinę zapraszamy do hali F, gdzie zobaczyć można wyścigi modelami samochodów zdalnie sterowanych Illegal-D RC Drift Show w skali 1:10. Widowiskowość tego sportu sprawia, że jest on równie ekscytujący, jak prawdziwy drifting.   Dla osób, które nie posiadają jeszcze prawa jazdy, a wybrały się na Dub IT Festiwal, Szkoła Jazdy Korona MM przed halą C prowadzi jazdy szkolące  na placu manewrowym. Wszyscy fani doskonale grającego sprzętu powinni udać się do hali D na eliminacje Mistrzostw Polski Car Audio PASCA. To pojedynek, w którym w bezpośredniej konfrontacji zostanie wyłonione najlepiej nagłośnione auto. Dużą popularnością cieszą się również pokazy oklejania aut, renowacji i pielęgnacji skóry, przyciemniania szyb oraz polerowania lakieru.

Stałym już punktem programu święta tuningu są wyjątkowe pokazy driftu. Do pokazu w Targach Kielcewyselekcjonowane zostały profesjonalnie przygotowane auta, najlepiej przygotowane do tego typu przejazdów. Są to samochody modyfikowane mechanicznie, elektronicznie i wizualnie. W ten weekend zapraszamy na ulubione show kielczan, na - Drift Battle, czyli pokazy jazdy w kontrolowanym poślizgu. Oprócz klasycznych driftów odbywają się przejazdy driftujących ciężarówek. Najodważniejsi wielbiciele ostrych zakrętów mogą na własnej skórze odczuć co pod maską kryją tuningowane samochody, a to dzięki możliwości przejazdu jako pasażer w Drift Taxi. Niezwykłym widowiskiem dla odwiedzających są pokazy ewakuacji aut terenowych organizowane przez Speed Med Poland przed halą C.

W tym roku po raz pierwszy podczas DUB IT Festiwalu można spotkać się także z motoryzacyjnymi klasykami na wystawie Classic & Young Show! W halach A i C czeka na odwiedzających ponad 100 wyselekcjonowanych pojazdów zabytkowych.

Gwarantowane niepowtarzalne emocje, oszałamiająca prędkość i zapach palonej gumy. Zapraszamy dziś w sobotę 7 lipca na Dub IT! Festiwalw Targach Kielce do godziny 22, a jutro w niedzielę od 10.00 do 18.00.

(JL)

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy