dubit-1200-1200-MICHALSKIi.jpg

Robert Michalski, twórca i właściciel STRADALE Classics, kolejnym ambasadorem Mubi Dub It Tuning Festival

12 marca 2024
Lista gości specjalnych, którzy odwiedzą tegoroczny festiwal motoryzacyjny w Targach Kielce nadal rośnie. Do grona ambasadorów Mubi Dub It Tuning Festival dołączył właśnie Robert Michalski, bohater m.in. programu Zawodowi handlarze emitowanego w TVN Turbo oraz twórca liczącego blisko 300 tysięcy kanału Stradale Classics na platformie YouTube.

Robert Michalski jest właścicielem marki Stradale Classics, firmy zajmującej się sprowadzaniem i sprzedażą klasyków. Jak mówi sam o sobie, spełnia największe motoryzacyjne marzenia - swoje i Klientów. Przez dwa dni obecny będzie podczas tegorocznej edycji święta motoryzacji w Targach Kielce, gdzie spotka się z fanami i podzieli doświadczeniami związanymi ze swoją pasją.

(ŁK)

Polecane aktualności
22 maja 2024
Szukasz dobrej jakości ubrań? Zajrzyj już 22-23 czerwca na Mubi Dub It Tuning Festival i sprawdź ofertę jednego z naszych wystawców Octagon.
21 maja 2024
Czerwcowa impreza to obowiązkowa pozycja w kalendarzu każdego fana motoryzacji! Orlen Oil przygotował strefę, w której pojawią się symulatory rajdowe, konkursy oraz ambasador marki Orlen Oil oraz Mubi Dub It Tuning Festival Grzegorz Duda wraz ze swoim samochodem.
17 maja 2024
Kolejne bilety na koncert PRO8L3M będziecie mogli zakupić już od północy z piątku na sobotę 17/18 maja! Właśnie wtedy startuje sprzedaż kolejnej puli wejściówek na koncert warszawskiej grupy PRO8L3M, która wystąpi 22 czerwca w Targach Kielce.
15 maja 2024
Firma specjalizuje się w produkcji tulei poliuretanowych do różnych marek i modeli samochodów osobowych (od AUDI przez Forda i Bentleya po Teslę i inne). Elastomery poliuretanowe doskonale sprawdzają się w różnych temperaturach oraz wykazują dużą odporność na ścieranie i obciążenia dynamiczne, co przyczynia się do zwiększenia komfortu podróży i zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa.
14 maja 2024
Festiwal tuningu i prawdziwe święto motoryzacji to obowiązkowy punkt w kalendarzu wszystkich miłośników czterech kółek. Tym bardziej cieszy nas fakt, że ekipę pasjonatów i zapaleńców po raz kolejny wspiera Mubi
10 maja 2024
Ryk silników, pisk opon i swąd palonej gumy to coś na co czekają fani driftu! I właśnie takie doznania połączone z wielkimi emocjami otrzymają już 22 i 23 czerwca podczas Mubi Dub It Tuning Festival w Targach Kielce!
09 maja 2024
Karol Jagoda, bardziej znany jako Jagodowy TV dołącza grona ambasadorów wielkiego motoryzacyjnego święta w Targach Kielce. Popularny youtuber przez dwa dni obecny będzie w strefie gości specjalnych razem ze swoim najnowszym projektem.
07 maja 2024
Czerwcowy festiwal to nie tylko auta tuningowe, klasyczne i supercary oraz pokazy driftu, ale także firmy związane z motoryzacją. Jedną z nich, która zaprezentuje się już 22-23 czerwca będzie producent tarcz oraz bębnów hamulcowych Rotinger. Do Kielc zawita także ambasador marki i dziennikarz motoryzacyjny Adam Kornacki.