PV-logo.png

PV System: dostawca paneli fotowoltaicznych, inwerterów, konstrukcji zaprezentuje swoją ofertę na targach Enex

04 listopada 2021
PV system jest importerem komponentów odnawialnych źródeł energii. Firma zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości elementów: paneli fotowoltaicznych, inwerterów, konstrukcji oraz innych części niezbędnych do ich prawidłowego i bezpiecznego montażu. PV System to jeden z wystawców targów Enex.

PV System współpracuje z najlepszymi firmami produkującymi sprzęt OZE – dzięki temu dostarcza Klientom najlepsze systemy fotowoltaiczne i wspiera ich w realizacji projektów najwyższej klasy. Powierzchnia magazynowa (ponad 1200 m2) pozwala oferować duży wybór elementów dostępnych od ręki. Można je odebrać osobiście lub zamówić z dostawą naszym transportem w konkretne miejsce.  Oferta bazuje na naszym doświadczeniu. PV Syetem oferuje tylko sprawdzone urządzenia na każdą możliwą okoliczność np. awaryjność, łatwość w montażu, a nawet to jak producent realizuje roszczenia gwarancyjne, zapewniając przy tym atrakcyjne ceny. www.hurtownia-fotowoltaiczna.pl
W ofercie znajdują się m.in.:
DJI-0048.JPG [3.43 MB]

  • PANELE
  • INWERTERY
  • KONSTRUKCJE
  • POZOSTAŁE KOMPONENTY DO INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH
  • SMART DOM
  • ŁADOWARKI SAMOCHODOWE
  • ANALIZA JAKOŚCI ZASILANIA
  • USŁUGI KAFAREM
  • SZKOLENIA (W TYM Z AKREDYTACJĄ UDT)

PV System to generalny wykonawca i profesjonalny partner zajmujący się projektowaniem oraz montażem nowoczesnych farm słonecznych. Specjalizuje się w budowie systemów fotowoltaicznych "pod klucz" dla firm. Realizuje i zarządza projektami związanymi z dużymi farmami solarnymi. Zapewnia kompleksową obsługę obejmującą każdy etap inwestycji, a każde działanie jest wykonywane na bazie najbardziej wydajnych i sprawdzonych technologii. W tym roku firma zdobyła tytuł instalatora roku branży fotowoltaicznej.

https://pv-system.pl/farmy-fotowoltaiczne/

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.