Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
PV-logo.png

PV System: dostawca paneli fotowoltaicznych, inwerterów, konstrukcji zaprezentuje swoją ofertę na targach Enex

04 listopada 2021
PV system jest importerem komponentów odnawialnych źródeł energii. Firma zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości elementów: paneli fotowoltaicznych, inwerterów, konstrukcji oraz innych części niezbędnych do ich prawidłowego i bezpiecznego montażu. PV System to jeden z wystawców targów Enex.

PV System współpracuje z najlepszymi firmami produkującymi sprzęt OZE – dzięki temu dostarcza Klientom najlepsze systemy fotowoltaiczne i wspiera ich w realizacji projektów najwyższej klasy. Powierzchnia magazynowa (ponad 1200 m2) pozwala oferować duży wybór elementów dostępnych od ręki. Można je odebrać osobiście lub zamówić z dostawą naszym transportem w konkretne miejsce.  Oferta bazuje na naszym doświadczeniu. PV Syetem oferuje tylko sprawdzone urządzenia na każdą możliwą okoliczność np. awaryjność, łatwość w montażu, a nawet to jak producent realizuje roszczenia gwarancyjne, zapewniając przy tym atrakcyjne ceny. www.hurtownia-fotowoltaiczna.pl
W ofercie znajdują się m.in.:
DJI-0048.JPG [3.43 MB]

  • PANELE
  • INWERTERY
  • KONSTRUKCJE
  • POZOSTAŁE KOMPONENTY DO INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH
  • SMART DOM
  • ŁADOWARKI SAMOCHODOWE
  • ANALIZA JAKOŚCI ZASILANIA
  • USŁUGI KAFAREM
  • SZKOLENIA (W TYM Z AKREDYTACJĄ UDT)

PV System to generalny wykonawca i profesjonalny partner zajmujący się projektowaniem oraz montażem nowoczesnych farm słonecznych. Specjalizuje się w budowie systemów fotowoltaicznych "pod klucz" dla firm. Realizuje i zarządza projektami związanymi z dużymi farmami solarnymi. Zapewnia kompleksową obsługę obejmującą każdy etap inwestycji, a każde działanie jest wykonywane na bazie najbardziej wydajnych i sprawdzonych technologii. W tym roku firma zdobyła tytuł instalatora roku branży fotowoltaicznej.

https://pv-system.pl/farmy-fotowoltaiczne/

Polecane aktualności
24 listopada 2021
Historia firmy rodzinnej OCHSNER sięga roku 1872. Lata pracy firmy OCHSNER zaowocowały instalacją wielu systemów dla renomowanych klientów na całym świecie, w tym min. dla Marynarki Wojennej USA i NASA. Firma OCHSNER Wärmepumpen GmbH została założona w 1978 roku i stała się synonimem świadomości energetycznej, pionierskiego ducha i zamiłowania do innowacji. OCHSNER był jednym z pierwszych europejskich producentów, który rozpoczął produkcję pomp ciepła na skalę przemysłową.
23 listopada 2021
AS Energy weszła na rynek fotowoltaiki w roku 2019 i dzięki starannie opracowanej strategii szybko stała się jedną z wiodących marek. Za jej sukcesem stoi jednak duże doświadczenie w biznesie. Twórca marki – RuckZuck działa z powodzeniem w branży wyposażenia wnętrz od 2004 roku.
19 listopada 2021
Od 100 lat, działając na całym świecie, Mitsubishi Electric Corporation dostarcza Klientom biznesowym, jak również Klientom ostatecznym najwyższej jakości produkty z zakresu techniki lotniczej i kosmicznej, półprzewodników, produkcji i rozdziału energii, techniki komunikacyjnej i informacyjnej, elektroniki rozrywkowej, automatyki przemysłowej oraz techniki budowlanej, tj. technika klimatyzacyjna i ogrzewnictwo.
17 listopada 2021
Produkty HellermannTyton łączą, mocują, prowadzą, chronią i identyfikują kable w instalacjach fotowoltaicznych. Zapewniają niezrównane bezpieczeństwo, niezawodność i trwałość instalacji, bez względu na to, w jak trudnych warunkach działają. Przetestowane w ekstremalnych warunkach rozwiązania, od klipsów montażowych i elementów złącznych po systemy ochrony przewodów i etykiety.
10 listopada 2021
SAJ Electric jest profesjonalnym producentem w produkcji falowników od 17 lat. Chiński producent fotowoliki po raz pierwszy zaprezentuje się w Targach Kielce.
08 listopada 2021
Działając na rynku międzynarodowym MEB Group skupia firmy specjalizujące się w planowaniu, zarządzaniu i wykonywaniu prac w zakresie elektrotechniki, energetyki, techniki obiektów przemysłowych, wdrażaniu nowoczesnych technologii, zarządzaniu energią i doradztwie technologicznym i gospodarczym.
08 listopada 2021
KNESS Group z główną siedzibą na Ukrainie posiada ponad 11 letnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii, dzięki czemu jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku.
05 listopada 2021
Trendy Energetyczne to branżowa konferencja, która skupia wokół siebie specjalistów i ekspertów branży. Podczas wydarzenia poruszane są tematy bieżących wyzwaniach stojących przed sektorem energetycznym. Targi Enex są partnerem wydarzenia.