istockphoto-1171684934-612x612.jpg
15 października oddaj głos w Targach Kielce.

Przyjdź na Festiwal Wędkarski do Targów Kielce i oddaj głos!

02 października 2023
Chcesz wziąć udział w największej imprezie wędkarskiej w regionie, a przy okazji spełnić obowiązek obywatelski? 15 października odwiedź Targi Kielce, baw się na Festiwalu Wędkarskim odbywającym się w trzeci weekend października i oddaj głos w wyborach do Sejmu i Senatu.

Zagłosuj w Targach Kielce!

W Kielcach na nadchodzące wybory parlamentarne przygotowano 95 lokali wyborczych. Całą listę można sprawdzić na stronie internetowej Państwowej Komisji Wyborczej – https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl. Jeden z lokali znajdzie się w siedzibie Targów Kielce. Chętni oddać głos w kieleckim ośrodku wystawienniczym będą musieli udać się do sali Lambda&Kappa Centrum Kongresowego. Tam między godzinami 7:00 a 21:00 można będzie wziąć udział w głosowaniu.  

Jak głosować poza miejscem zameldowania?

Każda osoba, która chciałaby wziąć udział w wyborach poza miejscem zameldowania na terenie Polski, mus złożyć wniosek o zmianę miejsca głosowania. Można to zrobić przy pomocy portalu ePUAP lub w urzędzie. Formalności związanych ze zmianą miejsca głosowania należy dokonać najpóźniej do trzech dni przed dniem wyborów, czyli do 12 października.

15 października nie tylko wybory. Targi Kielce zapraszają na Festiwal Wędkarski

W weekend 14 – 15 października w kieleckim ośrodku targowym odbędzie się Festiwal Wędkarski. Jedna z najważniejszych tego typu imprez w regionie zrzesza największych producentów łodzi żeglarskich i wędkarskich, kajaków, wędek, kamizelek ratunkowych i mnóstwa innych rzeczy! Ponad 70 wystawców z kraju i zagranicy zaprezentuje nowinki technologiczne i tradycyjny sprzęt wędkarski. Obok stoisk producentów pojawią się stanowiska wędkarskich rzemieślników. Na festiwalowej giełdzie wędkarskiej każdy zwiedzający będzie miał możliwość oddania, wymiany czy sprzedaży swojego sprzętu wędkarskiego.

/YY/

Polecane aktualności
15 października 2023
Masa wędkarzy, prelekcje i prezentacje, nowinki technologiczne oraz sprzęt od rzemieślników to pierwsza edycja Festiwalu Wędkarskiego!
15 października 2023
Mariusz Makowski – dyrektor Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Radomiu został prelegentem na festiwalu w Targach Kielce. W swoim wystąpieniu 15 października poruszył temat wychowania najmłodszych pasjonatów.
14 października 2023
Nowoczesny sprzęt wędkarski, akcesoria od rzemieślników, spotkania z ekspertami, zabawy dla najmłodszych i setki uśmiechów – to pierwszy dzień Festiwalu Wędkarskiego w Targach Kielce.
13 października 2023
Wyjątkowy sposób na zanętę – niewielki koszyk przypominający muszlę zaprezentuje firma Mistyshell podczas festiwalu w Targach Kielce. Zapoznać się z naturalnym wabikiem można będzie na stoisku wystawcy 14 i 15 października.
12 października 2023
Wędkarstwo wczoraj i dziś oraz techniczne aspekty rozwoju tego sportu na przestrzeni ostatnich 50 lat – to temat wystąpienia Jacka Kolendowicza – dziennikarza, redaktora naczelnego największego czasopisma w branży. Porozmawiać z ekspertem będzie mógł każdy, kto odwiedzi Targi Kielce 14 i 15 października.
12 października 2023
Wędkarz, autor książek, przewodniczący Rady Naukowej PZW oraz adiunkt na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim został jednym z prelegentów na Festiwalu Wędkarskim. Wystąpień Bogdana Wziątka można będzie posłuchać w Targach Kielce 14 i 15 października!
11 października 2023
Organizuj zawody wędkarskie, zobacz, jak idzie innym, przeglądaj dziesiątki okazów złowionych ryb na bieżąco i zdobywaj nagrody online dzięki Fiske. Więcej o aplikacji można będzie dowiedzieć się na Festiwalu Wędkarskim już 14 i 15 października.
10 października 2023
Łodzie RIB, pontony, akcesoria oraz specjalistyczną odzież będą mogli zobaczyć goście Festiwalu Wędkarskiego. Impreza odbędzie się 14 i 15 października w Targach Kielce.