kulturystyka-bilety-540x460.jpg
Bilety na FitWeekend już dostępne!

Przed nami trzy dni sportowych wrażeń

14 marca 2024
Niesamowite emocje towarzyszyć będą odwiedzającym FitWeekend, od 12 do 14 kwietnia. Odbędą się wtedy Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym oraz Puchar Polski dzieci w fitness. To wydarzenie organizowane przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego we współpracy z Targami Kielce, które przyciągnie do Kielc kilkuset zawodników z całego kraju.

Bilety na Fit Weekend oraz na wszystkie wydarzenia organizowane w ramach tego weekendu są już dostępne! Można je kupić na miejscu w dniu wydarzenia, tj. od 12 do 14 kwietnia 2024 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce. 

Jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce - Mistrzostwa Polski oraz Debiuty w Kulturystyce i Fitness, Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc, Puchar Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym oraz Puchar Polski dzieci w fitness odbędą się ponownie w Centrum Kongresowym Targów Kielce! Ponadto będzie można zapoznać się z szeroką ofertą produktów związanych ze zdrowiem, odżywianiem, oraz sprzętem i odzieżą sportową.

Więcej informacji na temat wydarzenia dostępnych jest na stronie Facebook FIT WEEKEND oraz na stronie Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego (PZKFiTS). Nie przegap okazji być częścią tego wyjątkowego weekendu!

/MSi/

Polecane aktualności
13 marca 2024
Jednym z gości specjalnych nadchodzącej edycji Mistrzostw Polski i Debiutów w Kulturystyce i Fitness będzie Kamil Jabłoński, wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata IFA w Armwrestlingu. Wydarzenie zaplanowano od 12 do 14 kwietnia w Targach Kielce.
28 lutego 2024
Wszystkie dzieci z pasją do fitnesu zapraszamy na niezwykłe wydarzenie - Puchar Polski Dzieci w Fitness! To wydarzenie odbędzie się 12 kwietnia w Centrum Kongresowym Targów Kielce i będzie stanowić eliminacje do Mistrzostw Świata Dzieci w Fitness.
14 lutego 2024
Mistrzostwa Polski oraz Debiuty w Kulturystyce i Fitness każdego roku przyciągają do Kielc kilkuset miłośników sportu z całego kraju. Tegoroczne zmagania odbędą się od 12 do 14 kwietnia w Centrum Kongresowym Targów Kielce. W trakcie wydarzenia nie zabraknie również wystawców z szeroką ofertą sportową.