a-03-20150617-163459.jpg

Promowaliśmy targi METAL 2016 i jego wystawców

15 lipca 2015
Polscy przedsiębiorcy branży odlewniczej wraz z Targami Kielce obecni na GIFA w Düsseldorfie

Wspólne stoisko Targów Kielce oraz siedmiu polskich firm odlewniczych budziło zainteresowanie podczas targów GIFA 2015, największych światowych targach branżowych w Düsseldorfie. Promocja na światowej arenie targów METAL 2016 organizowanych w Kielcach oraz partnerów biznesowych z Polski była głównym celem udziału w tym międzynarodowym wydarzeniu.

- Udział w targach METAL 2016 to nie tylko doskonała okazja do zaprezentowania swojej oferty szerokiemu gronu potencjalnych klientów i partnerów biznesowych. To szansa do zapoznania się z nowinkami technologicznymi, naukowymi i produktowymi branży - mówi Piotr Pawelec, menedżer targów METAL. -  Wyjątkową wartością uczestnictwa w targach METAL jest międzynarodowa promocja wydarzenia oraz wszystkich jego wystawców realizowana przez Targi Kielce. Na targach GIFA obecne były najważniejsze i najbardziej liczące się firmy z branży odlewniczej. Targi Kielce pokazały, że należą do ścisłej czołówki firm obecnych na najważniejszych światowych wydarzeniach związanych z ta branżą. Promując targi METAL 2016, promujemy od 20 lat polski przemysł odlewniczy, naszych wystawców i partnerów w biznesie.

7 wspaniałych na GIFA

Razem zTargami Kielcena polskim stoisku prezentowali się: Polska Ceramika Ogniotrwała, Art.Odlewnictwo Jacek GUZERA, Odlewnia FERRUM - WODECKI S.J., MAT Szczecin, SPECODLEW, PLASTMET Kędzierzyn Koźle i ich włoski partner Nuova Protecme Włochy. Efektem było wiele przeprowadzonych rozmów z firmami zagranicznymi, które już zadeklarowały udział w przyszłorocznej edycji targów METAL 2016 w Kielcach. Szczególnie niemieckie i włoskie firmy podkreślały unikatowy charakter kieleckich targów w tej części Środkowo-Wschodniej Europy i ich ugruntowaną od ponad 20 lat pozycję na rynku odlewniczym. Firmy niemieckie w dużej części obecne będą na targach METAL 2016 poprzez przedstawicieli handlowych na rynek polski. Doceniają one pewność i stabilność targów METAL, które należą do UFI – międzynarodowej organizacji zrzeszającej najbardziej prestiżowe imprezy targowe. Ważnym aspektem jest też umiejscowienie w Targach Kielce siedziby Honorowego Konsulatu Niemiec, gdyż funkcję konsula honorowego pełni Prezes Targów Kielce - dr Andrzej Mochoń.

metal Wschodnie rozdanie

- Wspólnie z Chińskim Stowarzyszeniem Odlewniczym, podczas pobytu na targach GIFA, omawiano kwestię udziału Targów Kielce w targach odlewniczych w Pekinie, w maju 2016 roku. To również doskonałe miejsce na obecność i prezentację ofert firm polskich - mówi Piotr Pawelec. - Natomiast po rozmowach z przedstawicielami firm i stowarzyszeń odlewniczych zza naszej wschodniej granicy, już dziś można powiedzieć, że dzień ukraiński czy białoruski na targach METAL 2016 będzie cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i zwiedzających. Jesteśmy też w trakcie rozmów zapewniających obecność delegacji szefów firm odlewniczych z Rosji pod auspicjami Rosyjskiego Stowarzyszenia Odlewniczego.

Promocja i wsparcie od Pekinu po Veronę  

Promocja i wsparcie polskich firm, które zamierzają pokazać się szerokiej, międzynarodowej branży odlewniczej to nasz wspólny cel - podkreśla menadżer. - Reklamy, doniesienia medialne pojawiające się w kraju i za granicą - w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji, we Włoszech, a także na rynkach dalekowschodnich - w Chinach i Tajwanie, to tylko część naszych działań. Ważną rolę odgrywa udział Targów Kielce na światowych targach, wystawach i kongresach. Oprócz targów GIFA 2015, stoisko Targów Kielce było obecne podczas Światowego Kongresu Odlewniczego w Bilbao w Hiszpanii (w maju 2014 roku), na targach Metal + Metallurgy China 2014 w Pekinie w Chinach (maj 2014) oraz  targach METEF / FOUNDEQ 2014 w Veronie we Włoszech (maj 2014).

Gdzie jeszcze Targi Kielce będą zabiegać o zainteresowanie dla polskiej branży odlewniczej i targów METAL? - Będziemy obecni na konferencji odlewniczej na Białorusi, jesienią 2015 r  oraz na targach odlewnictwa ciśnieniowego EUROGUSS 2016 w Niemczech. A potem Chiny i Japonia – dodaje menadżer targów METAL.

Z Targami Kielce zobaczy cię cały świat! Zapraszamy do współpracy!

 

Zapytaj już dziś o możliwość promocji twojej firmy w świecie.

Kontakt: Piotr Odziemek (797) 339 397, e-mail: odziemek.piotr@targikielce.pl

 

A już we wrześniu 2015 r. Politechnika Śląska jak co roku zaprasza na konferencję

„Krzepnięcie i Krystalizacja Metali”, w dniach 2 – września 2015 w czasie międzynarodowych targów zbrojeniowych MSPO 2015.

W ramach tego wydarzenia organizowany jest projekt „polskie odlewnictwo dla przemysłu zbrojeniowego”, oferta skierowana firm polskich firm odlewniczych mogących wykonywać zlecenia na rzecz polskiego (i nie tylko) przemysłu zbrojeniowego.

Zapytaj o szczegóły!

Kontakt: Urszula Wasińska (600) 265 587, e-mail: wasinska.urszula@targikielce.pl