Hunter650-galeria-10-of-14.jpg
Profesjonalna łódź zanętowa Hunter 650.

ProLam na Festiwalu Wędkarskim z profesjonalną łodzią zanętową Hunter 650!

18 września 2023
Polski producent łódek do wywozu zanęty będzie jednym z wystawców na Festiwalu Wędkarskim w Targach Kielce. Zaprezentuje unikatową, zdalnie sterowaną łódź Hunter 650.

ProLam jest firmą, która projektuje oraz wykonuje elektronikę modelarską, napędy, akcesoria oraz elementy kompozytowe do łodzi zanętowych. Bogato wyposażony park maszyn, olbrzymie doświadczenie oraz profesjonalizm załogi sprawia, że każdy produkt jest w pełni dostosowany do potrzeb klienta.

Czołowym produktem firmy jest Hunter 650, niewielkich rozmiarów łódź zanętowa typu katamaran, z centralnie umieszczoną komorą zanętową, napędzana dwoma niezależnymi silnikami elektrycznymi klasy 550. Konstrukcja Huntera zapewnia dużą pojemność oraz gwarantuje dużą moc i świetną zwrotność. Pozwala to na używanie łodzi zarówno na małych, jak i dużych zbiornikach wodnych. Co ważne, dzięki specjalnie zaprojektowanym pływakom półślizgowym, będzie ona stabilna nawet na dużych falach.

Parametry techniczne:

  • Wymiary: 670 x 550 x 320 mm
  • Waga w zależności od wyposażenia: ok. 6,5 kg (bez akumulatorów)
  • Pojemność komory: ok. 8 litrów
  • Maksymalna ładowność łodzi: ponad 6kg
  • Zasięg łodzi zanętowej: do 5 km

Na targach przedstawione będą takie nowości jak łódki lakierowane, z hydrografiką oraz nowy system autopilota iBoat.

Festiwal Wędkarski odbędzie się w Targach Kielce w dniach 14-15 października 2023 roku!

/YY/

Polecane aktualności
02 października 2023
Chcesz wziąć udział w największej imprezie wędkarskiej w regionie, a przy okazji spełnić obowiązek obywatelski? 15 października odwiedź Targi Kielce, baw się na Festiwalu Wędkarskim odbywającym się w trzeci weekend października i oddaj głos w wyborach do Sejmu i Senatu.
29 września 2023
Największa hala Targów Kielce już w październiku zamieni się w wędkarskie centrum szkoleniowe o powierzchni 5100 m kw.! Wiedzę można będzie poszerzać nie tylko przy stoiskach producentów sprzętu czy poznając innych pasjonatów, ale także na szkoleniach i warsztatach. Targi Kielce odwiedzą także goście specjalni z każdego zakątka Polski.
28 września 2023
Firma Prestige Serwis Marine Warszawa została wystawcą na Festiwalu Wędkarskim 14-15 października. Autoryzowany dystrybutor silników Suzuki zaprezentuje estetyczne, przenośne silniki oraz oryginalne części zamienne japońskiego producenta.
26 września 2023
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie został jednym z wystawców na Festiwalu Wędkarskim w Targach Kielce. Uczelnia będzie m.in. dzielić się wiedzą z zakresu gospodarki wodnej oraz zachęcać młodszych uczestników do podjęcia studiów na kierunku Rybactwo.
22 września 2023
Festiwal Wędkarski zadebiutuje w Targach Kielce w dniach od 14 do 15 października! To będzie największa rybacka impreza w regionie i wyjątkowa okazja dla producentów sprzętu wędkarskiego i rzemieślników, by zaprezentować swoje produkty i nawiązać relacje biznesowe. Zostały ostatnie miejsca dla wystawców na największej hali kieleckiego ośrodka wystawienniczego!
20 września 2023
Kilkudniowy wyjazd na ryby nad nieznany akwen może być znakomitym sposobem na spędzenie wolnego czasu, ale także doskonałym sprawdzianem umiejętności. Na „obcym” łowisku nie tylko nie będziesz obeznany ze zwyczajami żerujących tam ryb, ale także prawdopodobnie poddasz próbie swoją wytrzymałość. Odwiedź stoisko Poland Fishing Na Festiwalu Wędkarskim i spraw, aby wycieczka była maksymalnie satysfakcjonująca.
14 września 2023
Większość wędkarzy swój fach zawdzięcza dziadkom, ojcom bądź też starszym, bardziej doświadczonym kolegom. Byli świetnymi wędkarzami nie tylko dlatego, że wody były rybne, ale także dzięki swoim niepozornym i skutecznym przynętom. Korzystacie z tych „dziadkowych” sposobów? Czy może wolicie nowoczesne metody łowienia ryb? Sprawdźcie, jakie nowinki wędkarskie pojawią się na festiwalu w Targach Kielce.
13 września 2023
W ofercie POLPORT znajduje się kilkanaście rodzajów łodzi, kajaki, rowery wodne oraz akcesoria żeglarskie i wędkarskie. Ponad 10-letnie doświadczenie pozwala firmie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Stoisko firmy pojawi się już wkrótce na Festiwalu Wędkarskim w Targach Kielce.