Hunter650-galeria-10-of-14.jpg
Profesjonalna łódź zanętowa Hunter 650.

ProLam na Festiwalu Wędkarskim z profesjonalną łodzią zanętową Hunter 650!

18 września 2023
Polski producent łódek do wywozu zanęty będzie jednym z wystawców na Festiwalu Wędkarskim w Targach Kielce. Zaprezentuje unikatową, zdalnie sterowaną łódź Hunter 650.

ProLam jest firmą, która projektuje oraz wykonuje elektronikę modelarską, napędy, akcesoria oraz elementy kompozytowe do łodzi zanętowych. Bogato wyposażony park maszyn, olbrzymie doświadczenie oraz profesjonalizm załogi sprawia, że każdy produkt jest w pełni dostosowany do potrzeb klienta.

Czołowym produktem firmy jest Hunter 650, niewielkich rozmiarów łódź zanętowa typu katamaran, z centralnie umieszczoną komorą zanętową, napędzana dwoma niezależnymi silnikami elektrycznymi klasy 550. Konstrukcja Huntera zapewnia dużą pojemność oraz gwarantuje dużą moc i świetną zwrotność. Pozwala to na używanie łodzi zarówno na małych, jak i dużych zbiornikach wodnych. Co ważne, dzięki specjalnie zaprojektowanym pływakom półślizgowym, będzie ona stabilna nawet na dużych falach.

Parametry techniczne:

  • Wymiary: 670 x 550 x 320 mm
  • Waga w zależności od wyposażenia: ok. 6,5 kg (bez akumulatorów)
  • Pojemność komory: ok. 8 litrów
  • Maksymalna ładowność łodzi: ponad 6kg
  • Zasięg łodzi zanętowej: do 5 km

Na targach przedstawione będą takie nowości jak łódki lakierowane, z hydrografiką oraz nowy system autopilota iBoat.

Festiwal Wędkarski odbędzie się w Targach Kielce w dniach 14-15 października 2023 roku!

/YY/

Polecane aktualności
15 października 2023
Masa wędkarzy, prelekcje i prezentacje, nowinki technologiczne oraz sprzęt od rzemieślników to pierwsza edycja Festiwalu Wędkarskiego!
15 października 2023
Mariusz Makowski – dyrektor Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Radomiu został prelegentem na festiwalu w Targach Kielce. W swoim wystąpieniu 15 października poruszył temat wychowania najmłodszych pasjonatów.
14 października 2023
Nowoczesny sprzęt wędkarski, akcesoria od rzemieślników, spotkania z ekspertami, zabawy dla najmłodszych i setki uśmiechów – to pierwszy dzień Festiwalu Wędkarskiego w Targach Kielce.
13 października 2023
Wyjątkowy sposób na zanętę – niewielki koszyk przypominający muszlę zaprezentuje firma Mistyshell podczas festiwalu w Targach Kielce. Zapoznać się z naturalnym wabikiem można będzie na stoisku wystawcy 14 i 15 października.
12 października 2023
Wędkarstwo wczoraj i dziś oraz techniczne aspekty rozwoju tego sportu na przestrzeni ostatnich 50 lat – to temat wystąpienia Jacka Kolendowicza – dziennikarza, redaktora naczelnego największego czasopisma w branży. Porozmawiać z ekspertem będzie mógł każdy, kto odwiedzi Targi Kielce 14 i 15 października.
12 października 2023
Wędkarz, autor książek, przewodniczący Rady Naukowej PZW oraz adiunkt na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim został jednym z prelegentów na Festiwalu Wędkarskim. Wystąpień Bogdana Wziątka można będzie posłuchać w Targach Kielce 14 i 15 października!
11 października 2023
Organizuj zawody wędkarskie, zobacz, jak idzie innym, przeglądaj dziesiątki okazów złowionych ryb na bieżąco i zdobywaj nagrody online dzięki Fiske. Więcej o aplikacji można będzie dowiedzieć się na Festiwalu Wędkarskim już 14 i 15 października.
10 października 2023
Łodzie RIB, pontony, akcesoria oraz specjalistyczną odzież będą mogli zobaczyć goście Festiwalu Wędkarskiego. Impreza odbędzie się 14 i 15 października w Targach Kielce.