28130395d03a5fb49001.jpg

Prezentacja odzieży pogrzebowej dla pracowników zakładów - NECROEXPO 2019

20 maja 2019
Już po raz drugi podczas targów pogrzebowych i cmentarnych w Targach Kielce miały miejsce pokazy odzieży dla branży pogrzebowej, dedykowane pracownikom zakładów. Organizatorem pokazów jest firma Carmen.

Firma Carmen z Lublina specjalizuje się w akcesoriach pogrzebowych, a także wszelkiego rodzaju dekoracjach i dodatkach pogrzebowych. 

Podczas dziesiejszego pokazu został zaprezentowany m.in. garnitur 3-częściowy z lamówką, który stanowi klasykę wśród odzieży dla pracowników zakładów pogrzebowych. W zestawie jest marynarka, kamizelka i spodnie. Dostępne są modele w trzech kolorach: czarnym, grafitowym oraz granatowym. Mundur razem ze spodniami tworzy zestaw łączący w sobie prostotę i elegancję. Ozdobna lamówka wszyta na całej długości munduru nadaje sylwetce smukłości i lekkości, a pięknie zdobione guziki marynarskie w kolorze złotym lub srebrnym – elegancji. Mundur posiada wzmocnienia barkowe, amortyzujące ciężar trumny oraz stanowiące ochronę ramion, wyposażony jest także w skrzydełka umożliwiające swobodne pochylanie się. Kolejna propozycja to smoking o asymetrycznym wykończeniu, zapinany na jeden guzik. Posiada on wszytą kieszeń wewnętrzną oraz dwie kieszenie boczne obrębione lamówką. Ozdobnym elementem tego modelu są lśniące atłasowe wyłogi w kolorze czarnym. Dopełnieniem tego zestawu jest do wyboru: elegancka muszka lub musznik. Zdecydowanie ta propozycja skierowana jest do firm, które chcą wprowadzić nową, ekskluzywną jakość obsługi. Smoking sprawi, że pracownicy będą reprezentować firmę godnie i z klasą.

Targi NECROEXPO organizowane w formule Bussines to Bussines odbędą potrwają do 16 czerwca w Targach Kielce.

Pokazy mody funeralnej odbędą się także jutro o 13.30 w hali E Targów Kielce. 

(PŚ)

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy