Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
71328245c6bececedd5c.JPG

Poznaj produkty brytyjskiej marki SURFANIC podczas wydarzenia SPORT-ZIMA w Szczyrku

19 lutego 2019
Na stoisku firmy SPORTINA odwiedzający biznesowe spotkania SPORT-ZIMA w Szczyrku będą mogli zapoznać się z kolekcją marki SURFANIC na sezon 2019/2020 . To pełna technologii linia produktów dla kobiet, mężczyzn i dzieci w niesamowitej odsłonie stylistycznej.

Technologie, które wykorzystywane są do ciągłego ulepszania produkowanej odzieży to, m.in.: ELLEX Merino Wool, Therolite Eco, Thermo Shield Down, Thermo Boost – system odbijania ciepła, Primaloft.

SURFANIC, to także hit sprzedaży sektora zaawansowanej bielizny termicznej – CERBON DRI. W oparciu o aktywowany węgiel dostarcza doskonałą termoregulację, odporność na UV, całkowitą bezzapachowość, a przy tym jest miękka i komfortowa.

SURFANIC jest brytyjską marką, specjalistą w produkcji odzieży "freeski", dedykowanej również na snowboard. Od niemal 20 lat ugruntowuje swoją pozycję na światowym rynku. 

Zapraszamy na stoisko firmy SPORTINA od 22 do 24 lutego w Szczyrku!

(JL)

Polecane aktualności
22 lutego 2019
Zapraszamy na testy sprzętu narciarskiego i snowboardowego, które odbędą się podczas targów Sport Zima na stoku Beskid Sport Arena, w niedzielę 24 lutego w godzinach 8.30-15.30
22 lutego 2019
Zapraszamy do zapoznania się z ofertątych dwóch marek podczas wydarzenia SPORT-ZIMA od 22 do 24 lutego!
22 lutego 2019
Kolejna edycja Spotkań Biznesowych dla Branży Sportowej SPORT-ZIMA już w ten weekend w Szczyrku!
19 lutego 2019
Sportina Sp. z o.o. to oficjalny dystrybutor marki CMP w Polsce, zapraszamy na stoisko firmy podzas SPORT-ZIMA w Szczyrku.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy