63647995bb351e19afc8.jpg
W programie targów, jak co roku, znajdą się również merytoryczne szkolenia, skupiające najlepszych polskich specjalistów branży.

Posiedzenie Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Producentów Dźwigów podczas Euro-Lift 2018

26 września 2018
Branża dźwigowa ponownie zagościła w Kielcach - międzynarodowe targi dźwigów rozpoczęły się dziś i potrwają do 4 października.

Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów to organizacja działająca na rzecz wszechstronnego rozwoju oraz zastosowania urządzeń dźwigowych, schodów i ruchomych chodników. Podczas spotkania w Targach Kielce, dyskutowano o ważnych sprawach dla branży. 

Międzynarodowe Targi Dźwigów EURO-LIFT organizowane w Targach Kielce to doskonała  okazja do zaprezentowania hitów i rynkowych premier z branży transportu bliskiego. W tegorocznej edycji wydarzenia prezentuje się 102 wystawców z 14 krajów, reprezentujących branżę dźwigową oraz obsługę nieruchomości.

Ponownie, w terminie targów EURO-LIFT zaplanowano Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM-EXPO 2018.
To już druga odsłona wydarzenia, które skierowane jest, m.in. do producentów i wykonawców z branży budowalnej, instalacyjnej i elektrotechnicznej, przedstawicieli wspólnot mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, kadry menadżerskiej, spółdzielni mieszkaniowych czy zarządców zasobów komunalnych. 

(PŚ)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy