43210465b40a8b54f830.JPG
Podczas DUB IT Festiwal będzie można między innymi zobaczyć Fiata 128 Roberta Burcharda.

Ponad 150 klasyków światowej motoryzacji prezentują się w Targach Kielce

04 lipca 2018
Ci, którzy nie potrafiszą przejść obojętnie obok niklowanych dodatków, a auta traktują jak wino – im starsze tym lepsze powinni do niedzieli do godz 22 odwiedzić Targi Kielce! Warto zobaczyć Classic & Youngtimer Show!

W tym roku podczas święta tuningu aż 150 aut prezentuje się podczas Classic & Youngtimer Show. To wydarzenie, które po raz pierwszy odbywa się w Targach Kielce za sprawą grupy Radomskie Klasyki. Jest to ukłon w stronę miłośników klasycznych modeli samochodów, którzy na wystawie zobaczą wiele zabytkowych pojazdów. Prezentowane auta pochodzą z różnych epok: począwszy od lat 30-40 przez 50,60 i 70, aż do końca lat 90.  Classic & Youngtimer Show to unikatowa możliwość spotkania się z historią motoryzacji. Automobile prezentowane na wystawie to w większości oryginalnie zachowane pojazdy znane wszystkim z okresu PRL, ale także pojazdy niemieckie, włoskie, francuskie, brytyjskie i amerykańskie.

Można zobaczyć m.in. retro auta marki Rosengart, Saab, Triumph Spitfire, a także jedynego w Polsce Mini w wersji Pickup. Dodatkowo w specjalnej strefie rajdowej prezentują się klasyczne modele Fiata oraz auta Złombolowe.

(KK)

 

 

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy