Classics.jpg

Pomaluj z nami klockami Lego

19 kwietnia 2024
Czy wiesz, że klocki dają możliwość stworzenia nie tylko niepowtarzalnych konstrukcji i budowli, ale także niesamowitych obrazów? Pomaluj z Arturem Godlewskim podczas warsztatów w trakcie Klocki Fest!

Artur Godlewski, znany w internecie jako FiranBricks  zawodowo związany jest z branżą logistyczną, a po godzinach zajmuje się swoją największą pasją - klockami LEGO. Jego przygoda z budowaniem i kolekcjonowaniem klocków „na poważnie” zaczęła się w 2013 roku. Swoje początki stawiał w seriach Technic i Mindstorms.

Od pewnego czasu buduje mozaiki, a swoimi dziełami dzieli się w social mediach. Skąd inspiracja do malowania klockami? Członkowie Polskich stowarzyszeń fanów klocków Lego (w skrócie LUG) tworzą wspaniałe budowle. Jednym z takich wspólnych projektów była seria obrazów klasyki malarstwa - Stańczyk, Babie Lato, Żydówka z pomarańczami i Nad Brzegiem Morza. Artur natknął się na efekty tego projektu kilka lat temu i wtedy zakiełkowała myśl o tworzeniu czegoś takiego samodzielnie. W 2023 roku zakupił pierwsze klocki do zbudowania reprodukcji Pulp Fiction Banksy’ego i okazało się, że jest to źródło przyjemności i satysfakcji, które do dzisiaj popycha go do działania.

Chcesz wspólnie z Firanem stworzyć niepowtarzalny obraz? Zapraszamy na warsztaty! BILETY kupisz tutaj.

(MBr)

Polecane aktualności
27 maja 2024
Klocki Fest to idealna okazja do poznania klocków MuBaBaO! Sprawdź, jak klocki pobudzają kreatywność Twojego dziecka i ciesz się wspólną, niekończącą się zabawą!
23 maja 2024
Z okazji Dnia Dziecka, PKP Intercity zapewnia wyjątkową okazję. Dzieci i młodzież do 16. roku życia mogą skorzystać z darmowej podróży pociągami. To doskonała okazja, aby połączyć edukacyjną zabawę na Klocki Fest z komfortową i bezpieczną podróżą.
20 maja 2024
Podczas zbliżającego się Klocki Fest, entuzjaści LEGO® z całej Polski będą mieli okazję spotkać jednego z najbardziej doświadczonych budowniczych i sprzedawców klocków w kraju – znanego w środowisku jako Bricksy.
16 maja 2024
Chcesz osiągnąć wyższy poziom w budowaniu z klocków? Warsztaty "Jak polepszyć swoje umiejętności budowania z klocków" zapewnią ci niezbędną wiedzę i umiejętności, byś mógł rozwijać swoje konstrukcyjne pasje. Michał Zapała, czyli popularny Klocki z Zapałem pokaże Ci jak sprawić, aby Twoje budowle były jeszcze lepsze.
16 maja 2024
Czy zawsze fascynowały Cię tajemnicze przygody ninja? Teraz masz wyjątkową szansę przenieść się w świat wojowników cieni dzięki warsztatom klocków "Zostań Ninja" prowadzonym przez Macieja z Maciek i Klocki. Te kreatywne zajęcia pozwolą Ci nie tylko rozwinąć umiejętności budowania z klocków, ale także zgłębić sekrety sztuki walki ninja.
16 maja 2024
Zapraszamy na warsztaty "Jak zacząć kręcić filmy z klockami LEGO", które odbędą się podczas nadchodzącego Klocki Fest. To niepowtarzalna okazja dla wszystkich pasjonatów klocków LEGO i filmowania, aby rozwinąć swoje umiejętności pod okiem doświadczonego eksperta – Karola Pikuły z Brick Force Studio.
10 maja 2024
Zwycięzca drugiej edycji programu LEGO Masters, Łukasz Górecki, zaprasza wszystkich fanów klocków LEGO na niezapomniane warsztaty podczas Klocki Fest, które odbędzie się 1 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce!
08 maja 2024
Podczas Klocki Fest będzie można poznać ofertę edukacyjną Edukido: unikatowych zajęć z klockami LEGO.