Enduro-med-strona.jpg
Pierwsza pomoc od Enduro-Med

Pokazy udzielania pierwszej pomocy na stoisku Enduro-Med

02 czerwca 2023
Przez dwa dni targów Mubi Dub It ekipa Enduro-Med udzielać będzie bezpłatnych porad i pokazów z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Wykwalifikowani ratownicy medyczni zaprezentują podstawowe techniki ratowania ludzkiego życia, odpowiedzą na pytania oraz poinstruują zwiedzających targi, jak odpowiednio zabezpieczyć miejsce zdarzenia, przeprowadzić reanimację i pierwszą pomoc.

Kadrę Enduro-Med stanowi doświadczony personel ratowniczy, pielęgniarski oraz lekarski, który na co dzień aktywnie praktykuje w Zespołach Ratownictwa Medycznego, Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych oraz innych placówkach Ochrony Zdrowia. Świadcząca usługi medyczne na terenie kraju oraz poza jego granicami jednostka, posiada zespoły wyjazdowe w pełni wyposażone w sprzęt diagnostyczny i leczniczy, mogące realizować zabezpieczenia medyczne, wizyty domowe oraz transporty. Wiedza, sprzęt i doświadczenie pozwalają przygotować szkolenia dostosowane zakresem do wymagań klienta. Członkowie zespołu biorą udział w licznych szkoleniach, co pozwala im utrzymać wysoki poziom świadczonych usług.

Więcej informacji na temat pierwszej pomocy uzyskacie odwiedzając stoisko Enduro-Med już 24-25 czerwca podczas targów Mubi Dub It Tuning Festival w Targach Kielce.

(ŁK)

Polecane aktualności
12 marca 2024
Lista gości specjalnych, którzy odwiedzą tegoroczny festiwal motoryzacyjny w Targach Kielce nadal rośnie. Do grona ambasadorów Mubi Dub It Tuning Festival dołączył właśnie Robert Michalski, bohater m.in. programu Zawodowi handlarze emitowanego w TVN Turbo oraz twórca liczącego blisko 300 tysięcy kanału Stradale Classics na platformie YouTube.
09 lutego 2024
Przyszedł czas na zaprezentowanie kolejnego ambasadora tegorocznej edycji Mubi Dub It Tuning Festiwal, która odbędzie się już 22-23 czerwca w Targi Kielce. A jest nim, nie kto inny, jak Patryk Mikiciuk.
26 stycznia 2024
Odsłaniamy karty i prezentujemy ambasadorów tegorocznej edycji Mubi Dub It Tuning Festiwal. Pierwszym z gości specjalnych, którzy już 22-23 czerwca odwiedzą nasze wydarzenie, będzie Grzegorz Duda. Uczestnik programu "Duda kontra Szafrański" przez dwa dni obecny będzie na festiwalu i właśnie w Targach Kielce spotka się z fanami motoryzacji i zaprezentuje swój najnowszy projekt, którego powstawanie będzie można śledzić na antenie TVN Turbo.
21 grudnia 2023
Warszawska ekipa PRO8L3M wystąpi przed kielecką publicznością w pierwszy weekend wakacji - 22 czerwca 2024 w Targach Kielce i zagra najbardziej znane kawałki, pochodzące również z najnowszego albumu PROXL3M. Wieczorne wydarzenie zakończy pierwszy dzień wielkiego motoryzacyjnego święta, jakie odbywać się będzie w weekend 22-23 czerwca w Targach Kielce – Mubi Dub It Tuning Festival!
25 czerwca 2023
W trakcie drugiego dnia Mubi Dub it Tuning Festival w Targach Kielce wręczono wyróżnienia za najlepsze projekty tuningowe. Nagrody przyznano w kilku kategoriach m.in. Dyno Queen, Best Wheels, Hi5 New Wave oraz Hi5 Old School.
25 czerwca 2023
7,6 miliona złotych to łączna wartość aut, które zostały wystawione na sprzedaż na Classicauto Market podczas Mubi Dub IT Tuning Festiwal w Targach Kielce. Giełda Pojazdów Klasycznych, czyli największa w Polsce giełda aut klasycznych i zabytkowych, przez dwa dni imprezy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – nie tylko oglądających, ale też kupujących.
24 czerwca 2023
Mubi Dub It Tuning Festival to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. W sobotę zwiedzający podziwiali widowiskowy drift, oglądali projekty tuningowe, mogli także spotkać się z internetowymi twórcami motoryzacyjnymi .
24 czerwca 2023
Pasjonatów mechaniki zachęcali do rozwijania zainteresowań organizatorzy Akademii Młodego Mechanika, którzy w sobotę, 24 czerwca, gościli w Targach Kielce podczas Mubi Dub It Tuning Festival. Niespodziewanie w spotkaniu wziął udział także znany z TVN Turbo Grzegorz Duda – współorganizator Akademii. Wszyscy panowie opowiadali o nowych trendach w mechanice samochodowej i możliwościach, jakie daje uczestnikom udział w Akademii oraz Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników.