80459775ce65e764d2b4.jpg
Akademia Kielce BIKE-EXPO to cykl szkoleń, które odbędą się podczas ulubionego wydarzenia rowerzystów – Międzynarodowych Targów Rowerowych w Kielcach

Podnieś swoje kwalifikacje – weź udział w Akademii Kielce BIKE-EXPO 2019

08 marca 2019
Już po raz dziesiąty w Kielcach świętować będzie cała branża rowerowa. Najnowocześniejszy sprzęt, akcesoria i mnóstwo rynkowych nowości zaprezentują wystawcy z całego świata. Jubileuszowa edycja najważniejszych w naszym kraju targów rowerowych, które odbędą się od 19 do 21 września 2019 roku, zasługuje na wyjątkowe atrakcje – jak Akademia Kielce BIKE-EXPO.

Akademia Kielce BIKE-EXPO to cykl szkoleń, obywających podczas targów, składający się z trzech odrębnych modułów skierowanych do:

  • I sklepów i serwisów rowerowych
  • II właścicieli sklepów
  • III producentów sprzętu rowerowego.

Udział w Akademii w Targach Kielce gwarantuje poszerzenie wiedzy teoretycznej, nabycie praktycznych umiejętności technicznych oraz podniesienie kompetencji zawodowych w ramach certyfikowanych szkoleń i warsztatów.

Dla producentów przygotowano, między innymi zajęcia dotyczące  zarządzania strategicznego, a dla właścicieli sklepów szkolenia związane z rozwojem sprzedaży internetowej, takie jak omnichannel i zagrożeń z nim związanych. O pełnym zakresie i szczegółowym planie Akademii Kielce BIKE-EXPO będziemy Państwa informować na bieżąco.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wyjątkowym projekcie: wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, który niebawem pojawi się na stronie targów Kielce BIKE-EXPO. Koszt udziału 90 złotych od osoby. 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy